Przechowalnia

ADAC Mapa drogowa Grecja - skala 1:800 000

  • Wydawca:ADAC
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Grecja
  • Liczba stron:2
  • Data wydania:2010
  • Wydawnictwo:ADAC
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9783826419195
  • Stan:Nowa

Cena: 18,84 zł

Promocja! 17,84 zł

zapytaj o produkt

ADAC Mapa drogowa Grecja - skala 1:800 000

Więcej widoków

Mapa samochodowa zawierająca sieć drogową, indeks miejscowości,najważniejsze informacje turystyczne oraz plany większych miast. Numeracja dróg oraz możliwość łatwego przeliczenia odległości. W treści plan tranzytowy.   Obszerna treść ułatwia orientację i pozwala na łatwe zaplanowanie przejazdów i wycieczek. Treść zawiera ważniejsze zabytki, parki narodowe i krajobrazowe, punkty widokowe oraz plany miast.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16062904
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2342100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.00751925,6961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00371274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00171157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.02481132,2480
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.1902100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013711,700,2402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,064262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004511,325,0162,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00401138,1440
OBSERVER: log0.00341105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1759100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001110090,4560
__EAV_LOAD_MODEL__0.021511,568,6801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003112239,2560
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00451231,600262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01041248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00261206,112262,144
OBSERVER: inventory0.00292216,560262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.011511,122,8001,310,720
OBSERVER: reports0.011211,065,7521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,888524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,056262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0018132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.033715,222,5685,242,880
BLOCK: formkey0.00041112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,5920
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00301409,336524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5520
BLOCK: top.links0.0002161,296262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014395,272524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016572,440262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,200262,144
BLOCK: wishlist_link0.00091152,4640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,456262,144
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,896262,144
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00221167,832262,144
BLOCK: product.info.media0.00061213,520262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,992262,144
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,552262,144
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7520
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.0997100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001553,0480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00244044,4000
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.081112,979,7763,145,728
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00751401,632524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002543,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,5040
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00361114,6480
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0016118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.042811,659,8561,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00961471,112524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01403410,048524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011171,248262,144
OBSERVER: catalogrule0.0010168,368262,144
locale/currency0.0011629,8400
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211201,728262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,416262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0046117,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0046228,3920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0035260,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,624262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0010235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0028157,3600
OBSERVER: tax0.0019113,0160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.009311,5360
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0037169,0800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00211132,1040
CACHE_URL0.01651485,576524,288