Przechowalnia

Wyniki wyszukiwania dla 'focus'

Ustaw kierunek rosnący

na stronę

Ustaw kierunek rosnący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 14564312
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3061100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.00771925,6641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00391274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003615,1840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00171157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00131131,3120
mage::dispatch::routers_match0.2853100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011811,700,0802,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0009236,6480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011189,760262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,325,0002,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00441138,3280
OBSERVER: log0.00381105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2720
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.2730100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00071129,4320
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00061126,3040
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004177,9920
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0002121,7680
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.116116,969,1126,553,600
BLOCK: formkey0.00041118,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003703,2960
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002703,7680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001703,7680
BLOCK: root0.0003165,2480
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00281416,184262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,6320
BLOCK: header0.0002159,536262,144
BLOCK: top.links0.0003162,3120
BLOCK: store_language0.0003161,3520
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,304262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,120262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015399,1360
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00079856,7280
BLOCK: catalog.topnav0.00041166,520262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016570,3840
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111129,976262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00131130,808262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,288262,144
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,880262,144
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: currency0.0003160,192262,144
BLOCK: catalogsearch.topnav0.089712,939,3763,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003716,6480
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0004226,400262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003223,576262,144
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00931327,800524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001214492,5360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00014227,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00096910,5040
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext0.0002129,1360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.00071112,4960
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007447,1440
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002121,6160
BLOCK: search.result0.0005166,9200
BLOCK: search_result_list0.0003176,4320
BLOCK: product_list_toolbar0.0015186,0560
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003181,216262,144
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0007113,5680
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1415100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00275155,6720
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.121512,811,3603,145,728
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00511301,024262,144
frontend/base/default/template/page/js/cookie.phtml0.001111,7280
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005167,5600
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0003115,0640
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0016118,2560
frontend/travel/travel/template/catalogsearch/result.phtml0.097311,596,8641,835,008
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00221362,3840
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01211373,480524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01031365,536262,144
OBSERVER: inventory0.00171140,6720
OBSERVER: tax0.00821213,488262,144
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/list.phtml0.07991677,7841,048,576
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0019111,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012111,7280
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.039921335,664524,288
locale/currency0.00124231,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001211,4160
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001211,4160
frontend/travel/travel/template/catalog/layer/view.phtml0.0044134,1920
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.00381150,952262,144
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00251132,4160
CACHE_URL0.01801585,056786,432