Przechowalnia

Wyniki wyszukiwania dla 'focus'

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 15728640, emalloc: 14669608
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3038100
mage::app::init::system_config0.0005127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,168262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003611,7840
mage::app::init::stores0.00661925,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00341274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003615,1840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001119360
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001119360
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001512,1280
mage::app::init_front_controller0.00151157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151131,392262,144
mage::dispatch::routers_match0.2855100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011011,700,0002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016236,6480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011189,6800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004411,325,0082,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00341138,3200
OBSERVER: log0.00301105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001114,4400
OBSERVER: pagecache0.0002117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index0.2723100
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00071129,3760
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00071126,3280
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004178,0160
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_load0.0016121,7680
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_generate_blocks0.102716,984,1046,553,600
BLOCK: formkey0.00051118,0480
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003704,1680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001703,0240
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001703,7680
BLOCK: root0.0004165,2320
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00291416,168524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5440
BLOCK: top.links0.0002162,3120
BLOCK: store_language0.0002161,352262,144
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3040
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015399,1680
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00079555,0080
BLOCK: catalog.topnav0.00041166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014570,3840
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,600262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101129,9600
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00141130,8080
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,904262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8800
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,872262,144
BLOCK: currency0.0002160,1920
BLOCK: catalogsearch.topnav0.076612,954,1523,145,728
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003716,6480
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0004226,4000
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003223,5760
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext_Collection0.00221339,368524,288
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001114292,2640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00014227,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00086810,3600
CORE::create_object_of::Mage_CatalogSearch_Model_Mysql4_Fulltext0.0010129,5200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.00071112,520262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007447,1440
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0001121,6160
BLOCK: search.result0.0014167,3120
BLOCK: search_result_list0.0003176,4320
BLOCK: product_list_toolbar0.0015186,056262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003181,2160
BLOCK ACTION: search.result -> setListOrders0.0007113,5680
mage::dispatch::controller::action::catalogsearch_result_index::layout_render0.1506100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00285054,6160
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.131312,801,0963,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00391302,000524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004168,5360
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0002115,0640
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,2560
frontend/travel/travel/template/catalogsearch/result.phtml0.105311,582,6081,572,864
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00221348,912262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00911372,408262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00691364,680262,144
OBSERVER: inventory0.00161139,920262,144
OBSERVER: tax0.00491213,3760
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/list.phtml0.08961678,184786,432
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.0036112,7280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012011,1760
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.044420332,440262,144
locale/currency0.00114031,568262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001201,3680
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001201,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/layer/view.phtml0.0055134,5360
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.00451150,9120
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00221132,3920
CACHE_URL0.01751586,768786,432