Przechowalnia

DVD Podróże Marzeń Grecja Chalkidiki

  • Wydawca:DVD Podróże Marzeń
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Grecja
  • Wydawnictwo:DVD Podróże Marzeń
  • Data premiery:2015
  • Nośnik:Film DVD
  • Czas trwania:60 minut
  • Region:17
  • Format obrazu:19
  • Stan płyty:nowa w folii
  • Dźwięk:Dolby Digital polski lektor
  • Język:Polski

Cena: 19,90 zł

Promocja! 15,46 zł

zapytaj o produkt

DVD Podróże Marzeń Grecja Chalkidiki

Więcej widoków

Półwysep Chalcydycki to urokliwe, niepowtarzalne krajobrazy antycznej krainy. Poza nieprzebranym bogactwem kulturowym, mitologicznym i historycznym, słynie on z przepięknych zatok, rozległych gór i głębokich dolin. Niebo nad półwyspem jest zawsze pogodne, a wody morskie mienią się odcieniami błękitu w promieniach słońca. Jak głosi legenda, strony te zamieszkują bogowie. Co jeszcze może zaoferować zwiedzającym ta magiczna kraina? Zobaczcie sami!


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16252832
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2185100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00741925,6721,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00371274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00171157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,2160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.1979100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013111,700,2562,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0032237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,096262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,325,0002,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00361138,1440
OBSERVER: log0.00311105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1843100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001011692,6320
__EAV_LOAD_MODEL__0.021111,590,6481,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038554,6560
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003013240,7280
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00441235,104262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001499,9360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01031248,680262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00241206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00302222,496262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.011111,122,7761,310,720
OBSERVER: reports0.010811,065,7521,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00201298,936262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,032262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.032615,222,5205,242,880
BLOCK: formkey0.00041112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,6000
BLOCK: root0.0003165,224262,144
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00281409,360524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,480262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014395,240262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015572,4400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,432262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00131130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,296262,144
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,4640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,432262,144
BLOCK: head_rss0.00091105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,896262,144
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00201167,768262,144
BLOCK: product.info.media0.00051213,560262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0002174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.container10.0002157,976262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,152262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,560262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7520
BLOCK: 0.00031118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1104100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002633,4320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00284852,8480
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.094113,109,3603,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00591401,584524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002623,3840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,5040
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00201114,672262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001158,4160
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.038811,639,2881,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0020217,7520
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00941471,136524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.024911436,920524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010171,272262,144
OBSERVER: catalogrule0.0010168,384262,144
locale/currency0.00112230,6080
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00201201,712262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0022117,6960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013242,0960
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00452130,1760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0044268,9840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0009137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0009235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0033164,1440
OBSERVER: tax0.0021113,8480
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.0277114,008262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0033169,0800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00201132,088262,144
CACHE_URL0.01441524,472524,288