Przechowalnia

2020 KALENDARZ NIETYPOWA MATKA POLKA

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:418
  • Data wydania:2019
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Anna Szczepanek
  • ISBN:5903228163739
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 3,97 zł

zapytaj o produkt

2020 KALENDARZ NIETYPOWA MATKA POLKA

Więcej widoków

Po sukcesie „Nietypowej Matki Polki” w wersji książkowej autorka dostała setki wiadomości od czytelniczek, które pytały, jak połączyć pracę z życiem rodzinnym i nie zwariować, nawet (zwłaszcza!) mając rodzinę złożoną z więcej niż jednego dziecka i więcej niż jednego kota. Anna Szczepanek vel Nietypowa Matka Polka, matka czterech synów, żona i felietonistka z kilkudziesięcioma tysiącami fanów na FB, za klucz do sukcesu uważa dobrą organizację czasu. A także zdrowe podejście do życia, co rozumie jako odpowiedni poziom rozsądku, dystans do siebie i świata oraz (koniecznie!) poczucie humoru. A stąd już tylko krok do kalendarza, który ma nie tylko pomóc w zaplanowaniu zadań wszystkim, którzy czują, że mają ciut za dużo na głowie, ale i wywołać uśmiech na twarzy, przypominając o tym, co w życiu naprawdę ważne. A potrzebującym dać przysłowiowego kopniaka do pozytywnych zmian.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16145520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8062100
mage::app::init::system_config0.0009127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00191186,144262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.00791925,720786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00391274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001812,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00161132,312262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.7832100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.064911,700,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002611,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0465190,0320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005011,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00941138,1440
OBSERVER: log0.00871105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.7179100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0541195,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.05419689,9120
__EAV_LOAD_MODEL__0.029511,569,3841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004612038,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00981232,120262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01191248,728262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.05701206,120262,144
OBSERVER: inventory0.05661177,656262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015411,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.015011,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00301298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0030132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001616560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.129115,168,3364,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041025,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021025,3040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021025,2960
BLOCK: root0.0005165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.04671410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.05071176,120262,144
BLOCK: product.info.media0.00061211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addtocart0.001513,6800
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,752262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.4203100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00253842,2880
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.405012,884,2483,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00851401,432262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,528262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00471114,8320
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.280211,660,6321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0038217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01061470,792524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.00961400,688524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3040
locale/currency0.0009229,648262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00191201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0041118,2480
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0018242,040262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.053021,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0014134,8320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.001311,7360
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0500169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.04691132,1040
CACHE_URL0.01331482,008524,288