Przechowalnia

Bulimia - Moja historia choroby

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Polska
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Aleksandra Dejewska
  • ISBN:9788381036184
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 21,27 zł

zapytaj o produkt

Bulimia -  Moja historia choroby

Więcej widoków

Głodziłam się. Potem jadłam bez umiaru. Wymiotowałam. Ćwiczyłam ponad siły. I coraz bardziej siebie nienawidziłam...

Zachorowałam na bulimię jako młoda dziewczyna. Ta choroba długo panowała nade mną, a próby zmiany życia kończyły się przegraną. Dopiero po dziesięciu latach udało mi się wyzdrowieć. Dziś dzielę się osobistym doświadczeniem i pomagam jako terapeutka osobom z zaburzeniami odżywiania.

  • Jak rozpoznać pierwsze symptomy niechęci do własnego ciała?
  • Jak nie pozwolić, by przekształciła się w nienawiść?
  • Jak przestać się oszukiwać i ukrywać objawy choroby przed sobą i innymi?
  • Jak sobie pomóc?
  • Jak pracować nad wewnętrzną siłą i poczuciem własnej wartości?
  • Po czym poznać, że ktoś cierpi na bulimię?

Ta książka to wyjątkowe połączenie szczerego, chwilami bezlitosnego dziennika bulimiczki z głęboką wiedzą na temat choroby i skutecznymi ćwiczeniami. Przeczytaj, by pomóc bliskiej osobie. Lub sobie samej. Zamień autodestrukcję na zdrowe sposoby dbania o swoją psychikę i ciało.

Książka, z którą powinien się zapoznać rodzic każdej nastolatki!



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16293160
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3821100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,192262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.00741925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00361274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00151157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.3605100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011911,700,2002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0010237,7360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004511,324,9682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00451138,1440
OBSERVER: log0.00401105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3482100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001110490,9920
__EAV_LOAD_MODEL__0.023211,569,4961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003912439,544262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00641232,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01031248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00251206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00322218,032262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.061111,122,9201,048,576
OBSERVER: reports0.060811,065,8961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.05191298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0023132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.111215,168,3764,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3520
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.04311410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,296262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014394,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00141130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.03771176,120262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0002174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001113,2000
BLOCK: product.info.options0.0002162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001113,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,760262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,752262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1416100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00244246,5120
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.125913,014,8563,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00481401,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0720
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,536262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00111114,6320
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.082211,660,5761,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0031217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00921470,760524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01495414,504524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0009167,3040
locale/currency0.00101030,032262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00201201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0030117,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,056262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0076255,6640
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0028257,5440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0010235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0018153,9120
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.015011,7040
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0039169,0720
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00221132,1120
CACHE_URL0.01371498,544524,288