Przechowalnia

Chleb. Domowa piekarnia

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:270
  • Data wydania:2014
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Piotr Kucharski
  • ISBN:9788376429281
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 19,81 zł

zapytaj o produkt

Chleb. Domowa piekarnia

Więcej widoków

Ręczne wyrabianie chleba to doskonały sposób na pozbycie się stresu, wyładowanie emocji, uspokojenie, zwolnienie tempa dnia codziennego. Bo chleb nie lubi pośpiechu. A ciepły bochenek z chrupiącą skórką jest nagrodą dla cierpliwych.

"Chleb. Domowa piekarnia" to nie tylko książka kucharska, prezentująca ponad 70 przepisów na różnego rodzaju chleby i bułki na zakwasie, pieczywo drożdżowe, słodkie przysmaki i potrawy, które można z chlebem podawać. To także piękna historia rodzinnej tradycji, pełna ciepła opowieść o fascynacji piekarnictwem oraz miłości do chleb



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16224040
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6676100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00191186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005411,7840
mage::app::init::stores0.00691925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00241274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00211157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00211132,296262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002111,1760
mage::dispatch::routers_match0.6440100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015611,700,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034237,7200
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,0640
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,324,9522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00481138,1440
OBSERVER: log0.00401105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6279100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0019195,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00199890,1840
__EAV_LOAD_MODEL__0.124711,568,7121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.015512139,112262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.05671231,528262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05891248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01231206,096262,144
OBSERVER: inventory0.02242215,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.084211,122,9681,048,576
OBSERVER: reports0.083611,065,9441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00501298,936524,288
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0181132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001216560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.110815,168,2564,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,928262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00491410,112524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0021394,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00042816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0024571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00251118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.05621130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00091212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00171152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0006178,8960
BLOCK: blog_tags0.0005463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00891176,072262,144
BLOCK: product.info.media0.00071211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,920262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0004157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0004170,752262,144
BLOCK: 0.00051118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2691100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00343943,3440
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.232712,958,3763,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00741401,120262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,536262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00251114,6160
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0020118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.137311,659,6241,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0140217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01451470,776524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01582404,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0016170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0015167,3040
locale/currency0.0012429,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00321201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0064117,8000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0007217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0559242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0241214,568262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0130254,3280
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0034137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0034235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0115151,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.02361-2,1840
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0091169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00741132,080262,144
CACHE_URL0.03301486,976524,288