Przechowalnia

Dookoła świata. Gdzie pojechać i kiedy. Gotowy plan podróży na każdy miesiąc roku

  • Wydawca:Lonely Planet
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Lonely Planet
  • Autor:Opracowanie zbiorowe
  • ISBN:9788381036283
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 99,90 zł

Promocja! 78,67 zł

zapytaj o produkt

Dookoła świata. Gdzie pojechać i kiedy. Gotowy plan podróży na każdy miesiąc roku

Więcej widoków

Idealne wakacje, świetna pogoda, brak tłumów, niezwykłe wydarzenia i atrakcje, a wszystko w dobrej cenie.

Te marzenia pomożemy zrealizować! W tym albumie podpowiadamy, gdzie i kiedy pojechać. 360 wyjątkowych celów podróży ułożono miesiącami, abyś bez trudu mógł wybrać doskonałe miejsce na wyprawę o każdej porze roku.

Przejrzyste i intuicyjne rozwiązania graficzne ułatwią wybór miejsca, które spełni wszystkie twoje oczekiwania. Kiedy masz czas? Teraz Świat dostosowuje się do Twojego kalendarza!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16230272
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5121100
mage::app::init::system_config0.0006127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00681925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00241274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001912,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00211132,392262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.4902100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.016411,700,1042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0016237,7360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0016189,9440
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005611,325,0002,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00681138,1440
OBSERVER: log0.00601105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4732100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00159890,1760
__EAV_LOAD_MODEL__0.030311,569,0881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003512139,112262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00591231,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01491248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.008811,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00281206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00332215,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,912262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.011711,122,9361,048,576
OBSERVER: reports0.011311,065,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,920524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0023132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.188715,168,6724,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.05691410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,312262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,848262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.10281176,304262,144
BLOCK: product.info.media0.00061211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.options0.0003163,000262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,768262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2299100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00253943,3440
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.213912,961,0003,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00541401,512262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,504262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00161114,7360
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.115211,660,3201,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0026217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00941470,768524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01052404,488524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3040
locale/currency0.0010429,752262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00191201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0034118,1200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026242,048262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0069214,7280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0038254,3440
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0016137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0016235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0019151,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.06781-2,5440
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0044169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00201132,1200
CACHE_URL0.01381489,048524,288