Przechowalnia

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379457533
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 34,43 zł

zapytaj o produkt

Dziewczyna na miesiąc. Kwiecień-maj-czerwiec

Więcej widoków

Mia Saunders musi zdobyć milion dolarów. Taką sumę pożyczył jej ojciec, a teraz został pobity i zapadł w śpiączkę. Mia musi spłacić ten dług, żeby uratować swoją rodzinę przed wierzycielami. Aby mieć pieniądze na kolejne raty, zatrudnia się jako ekskluzywna dziewczyna do towarzystwa. Co oznacza, że dotrzymuje towarzystwa bogatym i wpływowym mężczyznom. Jest wynajmowana co miesiąc i na miesiąc. Była już w Malibu z przystojnym reżyserem, w Seattle została muzą znanego malarza, a w Chicago wcieliła się w rolę narzeczonej włoskiego restauratora.

 

Kolejne miesiące Dziewczyny na miesiąc zapowiadają się ekscytująco i zaskakująco.

Baseball, piwo i hot boy w kwietniu, a to za sprawą Masona „Mace’a” Murphy’ego najlepszego miotacza w drużynie Boston Red Sox. Niedojrzały, arogancki, zarozumiały, irytujący, ale też utalentowany sportowiec musi się ustatkować, żeby pozyskać nowych reklamodawców i fanów. Mia ma wpłynąć na zmianę jego wizerunku.

Stroje kąpielowe, słońce, surfing i seksowny Samoańczyk, a wszystko na wyspie Oahu, na Hawajach, gdzie wyrusza Mia w maju, aby być modelką w kampanii strojów kąpielowych znanego projektanta mody Angela D'Amico, który chce pokazać światu, że piękno nie zależy od rozmiaru.

Polityka, falliczne rzeźby i dość kobiet. Tak, to wszystko w czerwcu w Waszyngtonie, ramię w ramię z dużo starszym Warrenem Shipleyem, jednym z najbogatszych ludzi na świecie.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16252752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2111100
mage::app::init::system_config0.0005127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003411,7840
mage::app::init::stores0.00481925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00181274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001212,1280
mage::app::init_front_controller0.00141157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00131132,328262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.1953100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010611,700,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0024237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001611,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011190,0160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003511,324,9842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00331138,1440
OBSERVER: log0.00281105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1844100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0009195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001010090,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.029211,569,8001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0045140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003012239,232262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00461232,568262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00851248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004111,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00221206,112262,144
OBSERVER: inventory0.00252216,560262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.009011,122,9361,048,576
OBSERVER: reports0.008711,065,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,088262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00171298,904524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0016132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.036015,168,4004,980,736
BLOCK: formkey0.00031113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0002165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0000710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0002199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00221410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0001151,0560
BLOCK: global_messages0.0003174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0002191,0720
BLOCK: core_profiler0.0001150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0001150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013394,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0013571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00021114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00081118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00031194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00111130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00081152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00081105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0003178,8960
BLOCK: blog_tags0.0002463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00401176,160262,144
BLOCK: product.info.media0.00041211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001613,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001513,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001413,2000
BLOCK: product.info.options0.0002162,992262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001513,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001513,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,760262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1012100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002553,0480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00254044,4000
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.079912,979,9923,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00481401,232262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002543,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,496262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00121114,6560
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.044611,660,8001,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0019217,720262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01131470,752524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01523407,800524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0009167,3040
locale/currency0.0016629,840262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0029117,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,040262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0050229,3600
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0022255,3840
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0011235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0015152,2160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.00881-1,8160
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0038169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00221132,1040
CACHE_URL0.01891492,496524,288