Przechowalnia

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379459896
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 34,43 zł

zapytaj o produkt

Dziewczyna na miesiąc. Lipiec - Sierpień - Wrzesień

Więcej widoków

Kolejny, czyli trzeci z kolei, tom serii "Calendar Girl" nosi nazwę "Dziewczyna na miesiąc. Lipiec. Sierpień. Wrzesień". Główna bohaterka, Mia Saunders, musi spłacić długi chorego i leżącego w szpitalu ojca facetowi, z którym kiedyś łączyła ją bliższa relacja. Do tej pory oddała już pół miliona, jednak zostało jeszcze drugie tyle. Od pół roku wynajmowana jest jako kobieta do towarzystwa przez różnych bogatych biznesmenów, dzięki czemu może zarobić wielkie pieniądze. Podróżuje po świecie i poznaje nieznany dotąd świat, pamiętając jednak, że to wciąż jest jedynie jej praca.

Trzecia część serii opisuje trzy miesiące z jej życia: lipiec, sierpień i wrzesień. W lipcu wysłana została do Miami, gdzie zagrała w teledysku Latin Lov-ah-Antona Santiago, znanego hiphopowca. W sierpniu wciela się w rolę zaginionej siostry Maxwella Cunninghama. W gorącym Teksasie stara się pomóc mu uratować jego majątek, który przepadnie, jeśli w ciągu roku nie znajdzie dziewczyny. Wrzesień przynosi bardziej dramatyczne wydarzenia, bo okazuje się, że stan zdrowia ojca Mii diametralnie się pogorszył. Przez to została zmuszona do chwilowego powrotu do Vegas, w efekcie czego kolejna rata długu nie została spłacona. Czy może sobie na to pozwolić, skoro ma coraz mniej czasu? Trudne decyzje, przed którymi musi stanąć mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa rodzinie. Nie jest to takie proste, ponieważ na spłatę długu pozostało jedynie kilka miesięcy.

"Dziewczyna na miesiąc" to pasjonująca historia dziewczyny całkowicie oddanej najbliższym. Nie pragnie niczego dla siebie, ani niczego nie żąda. Chce jedynie zaznać spokoju i raz na zawsze uwolnić się od duchów przeszłości. Autorka wprowadza wiele zwrotów akcji i niejednokrotnie wystawia bohaterów na próby. Nie zawsze skończą się one szczęśliwie.

Audrey Carlan mieszka w Kalifornii i obecnie jest jedną z najbardziej znanych bestsellerowych autorek. Pisze powieści erotyczne, które do tej pory przetłumaczone zostały na trzydzieści różnych języków na świecie. Najbardziej znaną serią jest "Calendar Girl".



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16277728
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0035100
mage::app::init::system_config0.0007127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005011,7840
mage::app::init::stores0.00751925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00291274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001812,1280
mage::app::init_front_controller0.00211157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.07471132,328262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002111,1760
mage::dispatch::routers_match0.9076100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.070911,700,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0048190,0160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006911,324,9842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05571138,1440
OBSERVER: log0.05461105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8359100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0017195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610290,7200
__EAV_LOAD_MODEL__0.113811,570,5201,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0006140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.013912339,400262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00541233,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01151248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005711,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00311206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00382217,288262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.118411,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.117811,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.05081298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0005152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0024132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001416560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.077515,168,3924,980,736
BLOCK: formkey0.00051113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00611410,120524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0003161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020394,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00042816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00541130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.01681176,176262,144
BLOCK: product.info.media0.00071211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0003157,9840
BLOCK: product.info.addto0.003313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.003513,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.003013,2000
BLOCK: product.info.options0.0005162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0004157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.003413,2320
BLOCK: product.clone_prices0.003013,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,760262,144
BLOCK: 0.00051118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5115100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002563,0960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00334145,4560
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.485712,999,5763,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01691401,288262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003553,0480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,496262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.01191114,6720
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.329211,661,6481,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0128217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.05771470,792524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.06494411,208524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0016167,3040
locale/currency0.0013829,936262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00271201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0051117,9600
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0495242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1219242,7920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0465256,4480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0013137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0013235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0023153,0640
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.01831-1,0080
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0048169,0960
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00411132,1440
CACHE_URL0.02341497,224524,288