Przechowalnia

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:420
  • Data wydania:2017
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Audrey Carlan
  • ISBN:9788379457267
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 34,43 zł

zapytaj o produkt

Dziewczyna na miesiąc. Styczeń - Luty - Marzec

Więcej widoków

Mia Saunders to młoda buntowniczka próbująca swych sił w aktorstwie. Pewnego dnia niespodziewana wiadomość zmienia jej życie o sto osiemdziesiąt stopni. Dziewczyna dowiaduje się, że jej ojciec pożyczył od przestępców okrągły milion dolarów, którego nie może spłacić. Naraził się też byłemu chłopakowi Mii - jednemu z tych facetów, którzy naprawdę niewiele są warci. Dziewczyna postanawia ratować ojca i zdobyć rzeczony milion. Zatrudnia się w firmie ciotki jako ekskluzywna pani do towarzystwa. Wynajmuje się na miesięczne okresy bardzo bogatym facetom. Nie musi przy tym chodzić z nimi do łóżka, co poniekąd stanowi dla niej pewną osłodę.

Powieść opisuje trzy miesiące z życia Mii u boku kolejnych klientów. Styczeń spędza w Malibu. Znany scenarzysta i reżyser - Weston Charles Channing trzeci - płaci za jej towarzystwo, aby ustrzec się przed zakusami młodych dziewcząt chcących za wszelką cenę dostać się do świata filmu. Luty Mia spędza w Seattle, gdzie pozuje do obrazów słynnemu malarzowi - Alecowi Dubois. W marcu jedzie do Chicago, gdzie mieszka z parą gejów - Anthonym Fasano i jego partnerem Hectorem. Mia ma odgrywać rolę narzeczonej Anthony’ego, który jest spadkobiercą ogromnej, włoskiej fortuny i za wszelką cenę stara się ukryć swój miłosny sekret przed najbliższymi.

Książka “Styczeń - luty - marzec” przyciąga uwagę głównie kobiet. Pełna jest humoru i namiętności z silnym, erotycznym ładunkiem. Z pewnością dla wielu z nas będzie wspaniałym sposobem na oderwanie się od rzeczywistości.

Główna bohaterka o bardzo ciętym języku potrafi oczarować i zirytować jednocześnie. Sprawia to, że jej losy nie są ani trochę szablonowe, a podejmowane przez nią decyzję nakręcają fabułę, która płynie wartko i nie pozwala nam się nudzić. Poznajemy również trzech skrajnie różnych mężczyzn, którym trudno się oprzeć. Czy uda się to Mii? Jak potoczą się jej losy? Czy milion dolarów zapracowany w ten sposób to łatwy kawałek chleba?

“Dziewczyna na miesiąc: Styczeń - luty - marzec” to pierwszy tom cyklu “Callendar girl” autorstwa Audrey Carlan. Kontynuacja przygód Mii Saunders “Dziewczyna na miesiąc: Kwiecień - maj - czerwiec” ukazała się już na polskim rynku wydawniczym.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16235656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4596100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.00891925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00501274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,328262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.4367100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.057811,700,2082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011237,7360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0023190,0160
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005411,325,0322,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04861138,1440
OBSERVER: log0.04791105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3786100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0012195,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00119890,1760
__EAV_LOAD_MODEL__0.028011,570,7441,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.005512139,112262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00711233,544262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01421248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006211,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.04971206,096262,144
OBSERVER: inventory0.05172215,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0006224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,920262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013111,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.012611,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00261298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0032132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001316560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.054915,168,3844,980,736
BLOCK: formkey0.00051113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00341410,112524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00171130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00651176,144262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,936262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.003013,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.003013,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.003113,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.003113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.003413,6160
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,776262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,752262,144
BLOCK: 0.00041118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2211100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00293943,3440
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.192912,963,1523,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00741401,232262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,504262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00241114,6560
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0019118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.150011,661,7601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0047217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.02081470,752524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02212404,432524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0026170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0025167,3040
locale/currency0.0027429,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.018812,7200
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0029117,9200
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0024242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0050214,9760
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0045254,3200
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0011235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0037151,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.00921-4,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0058169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00261132,1120
CACHE_URL0.02501491,256524,288