Przechowalnia

Kalendarz 2022 Rok Dobrych Myśli - Beata Pawlikowska

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:400
  • Data wydania:2021
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:Beata Pawlikowska
  • ISBN:5908233606844
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 29,92 zł

zapytaj o produkt

Kalendarz 2022 Rok Dobrych Myśli - Beata Pawlikowska

Więcej widoków

365 dni i 365 motywujących tekstów, które nastroją cię optymistycznie na każdy nowy dzień, zmotywują do działania, zwiększa efektywność, pomogą zaprzyjaźnić się ze sobą, zachęcą do spojrzenia na życie bardziej pozytywnie, podsuną inną perspektywę spojrzenia, przypomną o tym, że największą wartością w życiu są szczęśliwe drobiazgi codzienności.Kolorowy kalendarz z autorskimi tekstami i rysunkami, przepisami kulinarnymi oraz multimedialnymi linkami do źródeł zewnętrznych.

  • Oprawa: twarda wypełniona gąbką
  • Format: 13.5x19 cm

 



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16482520
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.4270100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00201186,136262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00991925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00331274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001512,1280
mage::app::init_front_controller0.00261157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0016187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.04861132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0002111,1760
mage::dispatch::routers_match1.3534100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.133111,700,1362,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0022237,7280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0065190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.11881138,1440
OBSERVER: log0.11781105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0007117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view1.2195100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0025195,2240
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002512293,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.116611,569,1841,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0007140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.191113340,824262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00861231,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03121248,744262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.09231206,096262,144
OBSERVER: inventory0.14432224,728262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0006224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.081611,122,9361,048,576
OBSERVER: reports0.080911,065,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.04881298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0006152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0233132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.053115,168,4484,980,736
BLOCK: formkey0.00071113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00391410,112524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,304262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0004151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0004158,456262,144
BLOCK: footer0.0006191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019394,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0004165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00061114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00081194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00111140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00871130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00081212,600262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0005463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00371176,176262,144
BLOCK: product.info.media0.00061211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0003157,9840
BLOCK: product.info.options0.0004163,000262,144
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,704262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,760262,144
BLOCK: 0.00041118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.8042100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003663,5760
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00505156,0160
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.778213,177,1843,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01181401,536262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004653,5280
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0008165,504262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00511114,8640
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00011810,0720
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0030118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.506211,660,4561,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0016657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.1895217,728262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.03071470,752524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.064414447,048786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0116170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0114167,3040
locale/currency0.00162830,896262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00321201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0080118,3360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0023242,040262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.01192171,6960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0749272,2480
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0056137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0056235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0569166,6880
OBSERVER: tax0.0038114,1600
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.0648118,216262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0754169,1360
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.01281132,1040
CACHE_URL0.02271526,016786,432