Przechowalnia

Kiedy dziecko waży za dużo Dietoterapia otyłości

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Anna Piekarczyk Katarzyna Olejniczak
  • ISBN:9788381036375
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Promocja! 22,29 zł

zapytaj o produkt

Kiedy dziecko waży za dużo Dietoterapia otyłości

Więcej widoków

Chcesz pomóc dziecku z nadwagą? Nie działaj na własną rękę – skorzystaj z porad dietetyka!

Szacuje się, że problemy z utrzymaniem prawidłowej masy ciała ma już ok. 25% polskiej populacji, w tym również co piąte dziecko. Kiedy dotyczy to nas samych, łatwiej jest zrozumieć zagrożenie i znaleźć w sobie motywację do zmian.

Co jednak zrobić, kiedy nadwagę ma nasze dziecko? Jak pomóc mu wrócić do prawidłowej wagi, nie wywierając niepotrzebnego stresu i nie odbierając radości z jedzenia?

Dzięki tej książce zdobędziesz wiedzę, którą powinien dziś posiadać każdy rodzic:

  • Skąd bierze się nadwaga u dzieci? Jak jej zapobiegać?
  • Jakie mogą być konsekwencje otyłości w późniejszym życiu dziecka?
  • Jakie są najczęstsze błędy żywieniowe i jak ich uniknąć?
  • Jak stworzyć jadłospis, który będzie zdrowy, smaczny i zbilansowany?

To od twoich wyborów zależy zdrowie twojego dziecka! Od-wagi!



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16793248
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3080100
mage::app::init::system_config0.0005127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003511,7840
mage::app::init::stores0.00491925,696786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00181274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001312,1280
mage::app::init_front_controller0.00141157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00141132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.2920100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.011111,700,1602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001811,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003611,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00351138,1440
OBSERVER: log0.00301105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2806100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001010090,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.019311,569,4161,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004312239,256262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00431232,232262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00871248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004111,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.01481206,096262,144
OBSERVER: inventory0.01522216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0036218161,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012311,122,9361,048,576
OBSERVER: reports0.011911,065,9121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,072262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00251298,920524,288
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0023132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.051715,168,4244,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3440
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0003161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020394,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00042816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00141105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00521176,168262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.008821461,3840
BLOCK: product.info.media0.00061211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0003157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001713,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001613,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001613,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0005157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001613,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001513,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,752262,144
BLOCK: 0.00041118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1736100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002553,0480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00364145,4560
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.148013,520,7923,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00771401,296262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003543,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,504262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00211114,6720
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0022118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.060911,660,4321,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0031217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01931470,784524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02383407,824524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0068170,2160
OBSERVER: catalogrule0.0067167,3360
locale/currency0.0014629,840262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00241201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0030117,9440
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0021242,040262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0062228,5680
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0029255,4400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0013137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0013235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0019152,2160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.00971-1,0480
frontend/travel/travel/template/catalog/navigation/top.phtml0.04091602,920524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0046169,168262,144
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00261132,0800
CACHE_URL0.02251492,528524,288