Przechowalnia

Samowystarczalni w domu i ogrodzie

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Joanna Włodarska
  • ISBN:9788381036467
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Promocja! 22,43 zł

zapytaj o produkt

Samowystarczalni w domu i ogrodzie

Więcej widoków

Wydarzenia ostatnich miesięcy budzą myśl, że trzeba dążyć do samowystarczalności. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się ona abstrakcją możliwą do osiągnięcia jedynie przez osoby mieszkające na wsi i posiadające wielkie pola, trzeba pamiętać, że również niewielkie mieszkanie w mieście daje nam szerokie możliwości. Nie mając innego wyjścia, na balkonie w Gdańsku uprawiałam swego czasu pomidory, fasolkę, paprykę, groszek cukrowy, cebulę i rzodkiewkę, nie wspominając o różnorodnych ziołach, które opanowały też kuchenny parapet.

Wiele rzeczy jesteśmy w stanie zrobić samodzielnie – wiedza zawarta w tej książce pomoże ci się stać się samowystarczalnym.

Przyjmij wyzwanie i bądź samowystarczalny!

  • Jak uprawiać pomidory na balkonie?
  • Z czego produkować własne kosmetyki?
  • Które zioła wzmacniają układ odpornościowy?
  • Jak zrobić zakwas do chleba?
  • Jak w naturalny sposób chronić rośliny przed szkodnikami?
  • Co zrobić z odpadkami kuchennymi?
  • Jakie zioła i warzywa wyrosną na parapecie?


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16145336
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2622100
mage::app::init::system_config0.0009127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00241186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.00741925,712786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00371274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00141132,312262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.2397100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013911,700,1762,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0013237,7360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,0320
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005911,324,9842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00461138,1440
OBSERVER: log0.00381105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2254100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0015195,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00139689,9120
__EAV_LOAD_MODEL__0.025711,569,3921,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0006140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004412038,968262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00521232,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01101248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00261206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00221177,632262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012611,122,9201,048,576
OBSERVER: reports0.012211,065,8961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.059815,168,3844,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051025,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031025,3040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031025,3040
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00701410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0003161,296262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0022394,776262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00042816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0026571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00131118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00331130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00151152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0004158,4320
BLOCK: head_rss0.00141105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0005463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00561176,120262,144
BLOCK: product.info.media0.00071211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0004174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0003157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001913,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001813,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001813,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001813,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001813,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,760262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0004170,752262,144
BLOCK: 0.00051118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1149100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00353842,2880
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.090712,883,7123,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00911401,184262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,536262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00271114,6320
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0021118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.050011,660,3601,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0034217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01001470,808524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.00891400,704524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011170,2320
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3520
locale/currency0.0011229,648262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00231201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0021117,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0079242,064262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.005221,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0014137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0013134,8320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.001311,7360
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0043169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00281132,1040
CACHE_URL0.02081481,888524,288