Przechowalnia

UMYSŁ TRYLOGIA NAMIĘTNOŚCI

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:390
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:AUDREY CARLAN
  • ISBN:9788381174626
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 33,31 zł

zapytaj o produkt

UMYSŁ TRYLOGIA NAMIĘTNOŚCI

Więcej widoków

Niczym magnes przyciągam złych i kontrolujących mężczyzn. Chase, mój biznesowy potentat i miłość mojego życia, myśli, że może mnie ochronić… Nie może. Nikt nie może. Zbyt późno stało się jasne, jak niebezpieczny był mój stalker, że jego groźby nie były jałowe. Niejeden raz udowodnił, że zrobi wszystko, co uzna za konieczne, że nie ma ryzyka, którego by nie podjął w swojej chorej, pokręconej grze i dla urojonego uwielbienia. Powinniśmy być lepiej przygotowani. Róże, zdjęcia, bielizna ubrudzona jego nasieniem, nawet jego znak wypisany krwią nie dały nam do myślenia. Wierzyłam, że moja miłość potrafi sprawić, że to się skończy, że ostatecznie zostanie schwytany. Myliłam się. ___ "Czekają cię niepokój, gorące uczucia i chwile, kiedy nie będziesz mogła usiedzieć w fotelu. Czy można nie czuć związku z bohaterami, którzy zostali tak dobrze opisani? Odpowiedź jest prosta, nie można". - Give Me Books Blog "Ta miłość jest namiętna, a seks, który tych dwoje uprawia, tak gorący, że na pewno się nie zawiedziesz". - Panty Dropping Book Blog 5 Star Review


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17563648, emalloc: 16696864
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2278100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0008190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.00781925,6881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00391274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00171157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,2960
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.2063100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.010911,700,2002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0011237,7360
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,048262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,324,9922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00351138,1440
OBSERVER: log0.00291105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0001114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1950100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2400
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00109890,1840
__EAV_LOAD_MODEL__0.021311,569,3121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912139,1120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00451232,216262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01031248,672262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00251206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00262215,800262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0022218161,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.010711,122,9441,310,720
OBSERVER: reports0.010411,065,9201,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00201298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0014132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.037815,168,3765,242,880
BLOCK: formkey0.00041113,240262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,592262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3440
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00271410,136262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,632262,144
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,760262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4080
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,696262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00141130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,320262,144
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,216262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00361176,0800
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.005721461,4080
BLOCK: product.info.media0.00041211,472262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,584262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001013,1600
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,720262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001013,2320
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,600262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7520
BLOCK: 0.00031118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1152100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001543,0000
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00234044,4000
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.099013,515,6644,194,304
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00561401,104524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002532,9520
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00181114,656262,144
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.038911,660,3361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,664262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00941470,800786,432
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01052404,424786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0009167,3040
locale/currency0.0011429,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0021117,8400
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0044215,4240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0019254,3120
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0010235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0012151,3680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.00491-2,896262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/navigation/top.phtml0.02801607,224524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0037169,1200
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00231132,096262,144
CACHE_URL0.01411497,584524,288