Przechowalnia

Włosy w świetnej formie przez cały rok. Proteiny, humektanty i reszta potworów

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:2019
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Klowan Marta
  • ISBN:9788381033831
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 49,90 zł

Promocja! 24,94 zł

zapytaj o produkt

Włosy w świetnej formie przez cały rok. Proteiny, humektanty i reszta potworów

Więcej widoków

Dowiedz się, w czym tkwi tajemnica włosów pięknych bez względu na porę roku!

Udało się! Wreszcie twoje włosy wyglądają dobrze! Przychodzi jednak inna pora roku i znowu wszystko trzeba zacząć od nowa… Poznaj nakazy i zakazy na każdą porę roku! Dzięki poradom ekspertki pielęgnacji włosów uzyskasz odpowiedzi na pytania:

  • Czego potrzebują włosy wiosną: nawilżenia czy proteinowania?
  • Co spakować na wakacje w tropikach, a co pod namiot?
  • Jak pielęgnować końcówki po lecie?
  • Kiedy lepiej sprawdzą się płukanki zakwaszające – jesienią czy zimą?
  • Jak zapobiec wypadaniu włosów w okresie jesiennym?
  • Włosy elektryzujące się zimą to wina niedoboru protein czy humektantów?
  • Kiedy nie wolno stosować protein mlecznych?
  • Kiedy potrzebny jest włosowy detoks?

Nie musisz kupować tony kosmetyków, by twoje włosy były w świetnej formie, potrzebujesz tylko kilku naprawdę dobrze dobranych produktów z bezpiecznym składem!

Świadomie dopasuj pielęgnację do pory roku!

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16298240
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.8765100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.00771925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00391274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,392262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.8540100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.021011,700,0722,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018237,7280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0045189,9520
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004811,324,9602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00931138,1440
OBSERVER: log0.00861105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.8325100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0023195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002310490,9920
__EAV_LOAD_MODEL__0.029911,569,8881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.092512439,5440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00761232,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01321248,752262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006711,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00421206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00542218,032262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0004313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.064611,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.063911,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00391298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0006152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0082132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001416560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.101915,168,5284,980,736
BLOCK: formkey0.00061113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00401410,120524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0003159,5600
BLOCK: top.links0.0003161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018394,832262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0022571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0006118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00071194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00331130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00141152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.05791176,288262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001113,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001013,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,752262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.5712100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00314246,5120
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.549513,017,2163,145,728
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00761401,880262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,520262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00371115,0320
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.309011,661,5921,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0914217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01391470,728524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02345414,544524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0015170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0014167,3040
locale/currency0.00131030,032262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00361201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0109118,7360
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0045242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.1007255,6240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0421257,5280
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0022137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0022235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0028153,9120
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.064011,1040
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0598169,0720
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00301132,0800
CACHE_URL0.01921500,224524,288