Malezja Insight Guides Malaysia Przewodnik

Malezja Insight Guides Malaysia Przewodnik

Więcej widoków

Cena: 94,90 zł

Promocja! 58,20 zł

  • Wydawca:Insight Guides and Maps
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Kraj:Malezja
  • Liczba stron:424
  • Data wydania:2016
  • Wydawnictwo:Insight Guides and Maps
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9781780054537
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 14554384
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.1585100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00181186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.00951925,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00481274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00251131,312262,144
mage::dispatch::routers_match1.1336100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.079911,700,0002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0040236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0030189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004311,324,9682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.06791138,3200
OBSERVER: log0.06691105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view1.0531100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0028194,1840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00279688,8800
__EAV_LOAD_MODEL__0.236711,571,5281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0006140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.010212038,9680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00811232,192262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.03181248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.02951206,248262,144
OBSERVER: inventory0.03002216,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.191211,122,9201,310,720
OBSERVER: reports0.190711,065,8961,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00971298,888262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0046133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.001416560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.145814,909,8804,980,736
BLOCK: formkey0.00051112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012434,7360
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.09411409,368262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,536262,144
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,320262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00031125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0002149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00021114,352262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00031194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031140,456262,144
BLOCK: right.poll0.01701130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,992262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,928262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,1440
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,888262,144
BLOCK: product.info0.00851168,1360
BLOCK: product.info.media0.00051211,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0002157,9200
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.options0.0002163,0480
BLOCK: html_calendar0.0002158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.info.container10.0003160,000262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00031103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,272262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0002145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,568262,144
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7680
BLOCK: 0.00031118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.3800100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001301,8480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00182831,4800
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.376212,123,0962,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.02091399,232524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0001291,8000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.01721113,080262,144
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.165711,164,5841,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.002818,9760
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.10803449,744524,288
DISPATCH EVENT:customer_group_load_before0.014015200
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0664170,0160
OBSERVER: catalogrule0.0662167,1200
locale/currency0.0010629,816262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0093217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0072138,3520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0113127,2960
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0045162,7360
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0021159,6560
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.014813,360262,144
CACHE_URL0.0018154,1040