Insight Guides Oman & the UAE Przewodnik

Insight Guides Oman & the UAE Przewodnik

Więcej widoków

Cena: 99,90 zł

Promocja! 50,95 zł

  • Wydawca:Insight Guides and Maps
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Zjednoczone Emiraty Arabskie
  • Liczba stron:288
  • Data wydania:2016
  • Wydawnictwo:Insight Guides and Maps
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9781780052786
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 14554008
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6457100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7840
mage::app::init::stores0.00901925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00441274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.002012,1280
mage::app::init_front_controller0.00211157,8480
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201131,312262,144
mage::dispatch::routers_match0.6187100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.066611,700,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0041236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003211,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0018189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.05421138,3200
OBSERVER: log0.05331105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.5491100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016194,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00159688,8320
__EAV_LOAD_MODEL__0.089911,571,8001,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.060212038,9680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01581232,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.06411248,696262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00331206,248262,144
OBSERVER: inventory0.04732216,808262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.017811,121,5601,310,720
OBSERVER: reports0.017411,064,5121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00291298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0025133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.001516560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.096314,909,8884,980,736
BLOCK: formkey0.00041112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022434,7360
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331409,328262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,6480
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,320262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018394,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0002149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,352262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,456262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,992262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,928262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,1440
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,888262,144
BLOCK: product.info0.05211168,1600
BLOCK: product.info.media0.00161211,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0005157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0005157,9200
BLOCK: product.info.addto0.005113,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002013,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001713,3280
BLOCK: product.info.options0.0004163,0480
BLOCK: html_calendar0.0003158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001813,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001713,6160
BLOCK: product.info.container10.0004160,000262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,544262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7680
BLOCK: 0.00041118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.3333100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001301,8480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00692831,4800
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.328912,123,5122,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.01121399,312524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002291,8000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,4880
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00521113,160262,144
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.198611,165,6881,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.011319,5440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.06553449,776524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0018169,9920
OBSERVER: catalogrule0.0017167,1120
locale/currency0.0017629,784262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0593217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00231202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0010138,3520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0493126,9440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0468162,7280
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0455159,6560
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.010812,792262,144
CACHE_URL0.0016153,4880