Lonely Planet Vancouver City Map - Mapa Vancouver

Lonely Planet Vancouver City Map - Mapa Vancouver

Więcej widoków

Cena: 27,50 zł

Promocja! 25,56 zł

  • Wydawca:Lonely Planet
  • W magazynie: mało wysyłka w 24H
  • Kraj:Kanada
  • Liczba stron:2
  • Data wydania:1st Edition Sep 2017
  • Wydawnictwo:Lonely Planet
  • Autor:Lonely Planet Publications
  • ISBN:9781786576606
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 14578736
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4280100
mage::app::init::system_config0.0007127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.00881925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00381274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8480
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00141131,312262,144
mage::dispatch::routers_match0.4053100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014411,700,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0018236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00561138,3200
OBSERVER: log0.00491105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.3905100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0015194,1920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00149889,1600
__EAV_LOAD_MODEL__0.031211,571,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00058856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.119512139,1120
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.01011232,264262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01041248,688262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00261206,224262,144
OBSERVER: inventory0.00312217,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013811,122,9361,310,720
OBSERVER: reports0.013411,065,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00281298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0030133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.001516560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.142114,909,7364,980,736
BLOCK: formkey0.00041112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012434,7360
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.10861409,368262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,536262,144
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,344262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0002149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,352262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00171130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,976262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,928262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,1440
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,880262,144
BLOCK: product.info0.00461167,9680
BLOCK: product.info.media0.00041211,496262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0002157,9200
BLOCK: product.info.addto0.001113,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001013,1680
BLOCK: product.info.options0.0002163,0480
BLOCK: html_calendar0.0002158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001013,6160
BLOCK: product.info.container10.0003160,000262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,288262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7680
BLOCK: 0.00031118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.1921100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001311,8960
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00192932,5360
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.188612,144,8402,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00581399,192524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002301,8480
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00211113,072262,144
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.150811,164,6401,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.001619,0000
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01534453,128524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,0160
OBSERVER: catalogrule0.0010167,1200
locale/currency0.0010829,936262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.1182217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00331202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014138,3520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0051145,2080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0030163,824262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0020160,520262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.013414,6240
CACHE_URL0.0016156,6640