Insight Guides Israel - Izrael

Insight Guides Israel - Izrael

Więcej widoków

Cena: 82,50 zł

Promocja! 58,90 zł

  • Wydawca:Insight Guides and Maps
  • W magazynie: mało wysyłka w 24H
  • Kraj:Izrael
  • Liczba stron:360
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Insight Guides and Maps
  • Autor:praca zborowa
  • ISBN:9781786717511
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 14643400
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2969100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004511,7840
mage::app::init::stores0.00741925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00381274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8480
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151131,312262,144
mage::dispatch::routers_match0.2755100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.065011,700,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001811,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0523189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00441138,3200
OBSERVER: log0.00381105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.2101100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011194,1920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001110489,9760
__EAV_LOAD_MODEL__0.074511,571,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003012439,5440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00771232,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01041248,728262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00251206,224262,144
OBSERVER: inventory0.00342219,760262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.010311,122,9601,310,720
OBSERVER: reports0.009911,065,9361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0015133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.001516560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.036114,909,6964,980,736
BLOCK: formkey0.00041112,736262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012434,7360
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00321409,360262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,536262,144
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,312262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0020394,8160
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0001148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0002149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,352262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,456262,144
BLOCK: right.poll0.00131130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,976262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,928262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,1440
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,888262,144
BLOCK: product.info0.00291167,9440
BLOCK: product.info.media0.00051211,480262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,592262,144
BLOCK: product.attributes0.0002157,9200
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,3280
BLOCK: product.info.options0.0002163,0480
BLOCK: html_calendar0.0002158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001313,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0003160,008262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7680
BLOCK: 0.00031118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0804100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001342,0400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00193235,7040
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.076512,200,3682,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00591399,304524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0001331,9920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00161113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.027411,164,7121,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.001119,0720
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02167465,336524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011170,0160
OBSERVER: catalogrule0.0010167,1200
locale/currency0.00101430,168262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0009138,3280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0034180,7040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0053172,136262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0043168,240262,144
OBSERVER: tax0.0025113,432262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.0276111,2720
CACHE_URL0.0019165,592262,144