Insight Guides Norway - Norwegia

Insight Guides Norway - Norwegia

Więcej widoków

Cena: 84,90 zł

Promocja! 58,89 zł

  • Wydawca:Insight Guides and Maps
  • W magazynie: mało wysyłka w 24H
  • Kraj:Norwegia
  • Liczba stron:368
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Insight Guides and Maps
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9781786717580
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 14675720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2211100
mage::app::init::system_config0.0005127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004111,7840
mage::app::init::stores0.00501925,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00181274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001512,1280
mage::app::init_front_controller0.00151157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00131131,312262,144
mage::dispatch::routers_match0.2041100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012611,700,0242,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0028236,6400
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,324,9922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00351138,3200
OBSERVER: log0.00301105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.1904100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010194,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001010890,4640
__EAV_LOAD_MODEL__0.023411,572,1681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003112639,8320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00551232,480262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01071248,696262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005611,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00361206,232262,144
OBSERVER: inventory0.00392221,256524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.015711,122,9681,310,720
OBSERVER: reports0.015111,065,9441,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00311298,936262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0022133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.002516560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.057414,909,6644,980,736
BLOCK: formkey0.00061112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0006954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0004954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0003955,2160
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022434,7360
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0005199,448262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00451409,360262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,624262,144
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,320262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,4560
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0023394,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0002148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00061125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0004149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00051114,336262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00151119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,448262,144
BLOCK: right.poll0.00211130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0004173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00161152,976262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,936262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0006178,1440
BLOCK: blog_tags0.0005463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,864262,144
BLOCK: product.info0.00451167,9520
BLOCK: product.info.media0.00061211,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0004157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0003157,9200
BLOCK: product.info.addto0.002113,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002213,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002413,3280
BLOCK: product.info.options0.0004163,0480
BLOCK: html_calendar0.0004158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.002113,6160
BLOCK: product.info.container10.0004160,008262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0004171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0004159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00051120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7680
BLOCK: 0.00051118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.0808100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001362,1360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00243437,8160
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.076712,225,5122,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00921399,320524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002352,0880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,5040
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00241113,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001126,7600
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.029511,165,6241,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.002719,4960
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02229469,872524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011169,9920
OBSERVER: catalogrule0.0010167,1120
locale/currency0.00101830,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0007552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0009138,3280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00311103,3360
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0027169,080262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0017164,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.0248112,1280
CACHE_URL0.0021171,736262,144