Insight Guides Cuba - Kuba

Insight Guides Cuba - Kuba

Więcej widoków

Cena: 82,90 zł

Promocja! 58,66 zł

  • Wydawca:Insight Guides and Maps
  • W magazynie: mało wysyłka w 24H
  • Kraj:KUBA
  • Liczba stron:288
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Insight Guides and Maps
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9781786716408
  • Stan:Nowa
  • Język:Angielski
LUB

[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 14711128
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5036100
mage::app::init::system_config0.0007127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,176262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004711,7840
mage::app::init::stores0.00751925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00361274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004725,7120
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,8480
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,0400
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171131,312262,144
mage::dispatch::routers_match0.4815100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.012511,700,0082,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0019236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012189,7600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00421138,3200
OBSERVER: log0.00361105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view0.4685100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011194,1920
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001111291,0640
__EAV_LOAD_MODEL__0.021611,571,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003512840,1200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00441232,256262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01021248,744262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00251206,232262,144
OBSERVER: inventory0.00322222,744524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.060711,122,9601,310,720
OBSERVER: reports0.060411,065,9361,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_load0.0125133,9520
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_xml0.001516560
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_generate_blocks0.091714,909,7844,980,736
BLOCK: formkey0.00051112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004954,9680
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002954,9680
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002955,2160
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022434,7360
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.00011117,1360
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.05641409,368262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,536262,144
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,328262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,8240
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.0002148,3520
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,656262,144
BLOCK: cms_test_block0.0002149,9120
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,352262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111119,4480
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,440262,144
BLOCK: right.poll0.00151130,7280
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,992262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,928262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,1440
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,888262,144
BLOCK: product.info0.00421168,0480
BLOCK: product.info.media0.00051211,472262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,584262,144
BLOCK: product.attributes0.0002157,9200
BLOCK: product.info.addto0.001213,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001113,1680
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001113,3280
BLOCK: product.info.options0.0003163,0480
BLOCK: html_calendar0.0002158,2160
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001113,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0004160,000262,144
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051103,4560
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,280262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,576262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7680
BLOCK: 0.00031118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::quickview_index_view::layout_render0.2745100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001382,2320
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00233639,9280
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/page/product.phtml0.270212,256,4002,359,296
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00761399,288524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002372,1840
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00351113,144262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001147,8640
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view.phtml0.126411,164,7121,048,576
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/view/media.phtml0.002219,0560
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.076811476,672524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0489170,0160
OBSERVER: catalogrule0.0488167,1200
locale/currency0.00142230,560262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010552,3920
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0026217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281202,856262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0012138,3520
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00291127,4080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0490171,184262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0021166,440262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.0321115,0160
CACHE_URL0.0023177,376262,144