Travel Planet

Przechowalnia

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 14680064, emalloc: 13857000
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.5811100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.00851925,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00411274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004574,9920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001141,0800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001141,0800
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,824262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0010187,016262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151130,9120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001119360
mage::dispatch::routers_match0.5582100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014011,700,4402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0024236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001611,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,176262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004711,325,0162,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00511138,3200
OBSERVER: log0.00441105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.5432100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0005125,9840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005323,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00081130,3200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00071127,2560
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004178,9440
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0015121,2400
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.031913,880,2803,145,728
BLOCK: formkey0.00051112,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0004723,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002723,8640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0002723,8640
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351416,808262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3520
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,568262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,112262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017395,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00075934,2720
BLOCK: catalog.topnav0.00071166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0021589,6960
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,3360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00331129,912262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,368262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,6320
BLOCK: right.poll0.00161130,576262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00121152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,328262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0006178,8800
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: cms_page0.0017153,9520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091119,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0004157,5280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.5003100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0003643,4800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00455458,7200
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.482615,179,9685,505,024
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00581300,688262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0004633,4320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,6400
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0004115,1920
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0022118,7920
frontend/travel/travel/template/interaktingslider/slider.phtml0.01541173,280262,144
CORE::create_object_of::BusinessDecision_Interaktingslider_Model_Mysql4_Slide_Collection0.0003210,0640
frontend/travel/travel/template/unibanner/banner.phtml0.25871268,008786,432
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Bannergroup_Collection0.0011235,6400
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0034235,1440
frontend/travel/travel/template/unibanner/effects/custom.phtml0.2467134,968524,288
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Bannerresize0.0001513,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.003414993,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00024227,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00157311,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003213,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00381337,168262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00551408,616262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01551382,456524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01311373,376524,288
OBSERVER: inventory0.00261144,952262,144
OBSERVER: tax0.00971218,992262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list.phtml0.12741940,8881,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00022413,3840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005236,648262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.067624348,632524,288
locale/currency0.00194831,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0002241,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.001915,5760
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.00421129,2400
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00251132,1280
CACHE_URL0.01581566,544786,432