Travel Planet

Przechowalnia

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 14942208, emalloc: 13948880
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4251100
mage::app::init::system_config0.0005127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,144262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003411,7840
mage::app::init::stores0.00481925,680786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00181274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003574,9920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001141,0800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001141,0800
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001212,1280
mage::app::init_front_controller0.00141157,8320
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009187,0240
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0003160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00121130,912262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001119360
mage::dispatch::routers_match0.4094100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017211,700,3602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0027236,6320
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0011190,1600
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.003711,324,9522,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00941138,3200
OBSERVER: log0.00881105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.3918100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0003125,9840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004323,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00071130,3040
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00061127,2400
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003178,9280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0002121,2400
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.019913,880,2083,407,872
BLOCK: formkey0.00041112,8160
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003723,1200
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002723,8640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001723,8640
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00251416,800524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,352262,144
BLOCK: top.container0.0001151,0560
BLOCK: global_messages0.0003174,5600
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0002191,072262,144
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0013395,1520
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00045934,2720
BLOCK: catalog.topnav0.00041166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015589,6960
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,336262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091129,9120
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00031194,360262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031140,792262,144
BLOCK: right.poll0.00121130,5520
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00031212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00081152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00081105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8800
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: cms_page0.0004153,9520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00021119,992262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.3674100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002643,4800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00285458,7200
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.350115,177,5525,767,168
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00361300,704262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002633,4320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003165,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0002115,1920
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,792262,144
frontend/travel/travel/template/interaktingslider/slider.phtml0.01041173,304262,144
CORE::create_object_of::BusinessDecision_Interaktingslider_Model_Mysql4_Slide_Collection0.0002210,0880
frontend/travel/travel/template/unibanner/banner.phtml0.22651267,944524,288
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Bannergroup_Collection0.0007235,640262,144
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0005235,1440
frontend/travel/travel/template/unibanner/effects/custom.phtml0.2227134,904262,144
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Bannerresize0.0001513,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001214993,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00014227,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00097311,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002213,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00221337,168524,288
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00381408,432262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.00921382,408524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.00751373,368262,144
OBSERVER: inventory0.00181144,9440
OBSERVER: tax0.00531218,992262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list.phtml0.06791940,4961,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012413,3840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0004236,6480
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.042324348,576262,144
locale/currency0.00124831,9600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001241,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.001215,5760
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.00351129,2800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00201132,1440
CACHE_URL0.01571564,736786,432