Travel Planet

Przechowalnia

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 14680064, emalloc: 13846176
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4838100
mage::app::init::system_config0.0009127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0010190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004311,7840
mage::app::init::stores0.00731925,6641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8720
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00251274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004574,9920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001141,0800
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001141,0800
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00221157,824262,144
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0012187,016262,144
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191130,9120
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001119360
mage::dispatch::routers_match0.4610100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014111,700,4242,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0005133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0024236,6480
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001311,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0015190,168262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005211,325,0002,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00411138,3280
OBSERVER: log0.00341105,9600
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2720
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index0.4456100
DISPATCH EVENT:cms_page_load_after0.0004125,9840
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005323,9920
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00081130,4080
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00081127,3440
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004179,0320
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_load0.0016121,2400
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_generate_blocks0.026813,879,8963,145,728
BLOCK: formkey0.00051112,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003723,0240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0001723,8640
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001723,8640
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00321416,800262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3520
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,560262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,120262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015395,152262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00055833,6960
BLOCK: catalog.topnav0.00061166,496262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018589,6960
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,3360
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121129,912262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,360262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,6000
BLOCK: right.poll0.00161130,560262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,328262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8800
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: cms_page0.0008153,9520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00091119,9920
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
mage::dispatch::controller::action::cms_index_index::layout_render0.4115100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002643,4800
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00315458,7200
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.393815,174,4485,505,024
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00471300,720262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003633,4320
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0003115,1920
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0018118,7920
frontend/travel/travel/template/interaktingslider/slider.phtml0.01341173,280262,144
CORE::create_object_of::BusinessDecision_Interaktingslider_Model_Mysql4_Slide_Collection0.0003210,0640
frontend/travel/travel/template/unibanner/banner.phtml0.22081268,008524,288
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Bannergroup_Collection0.0008235,6400
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Mysql4_Banner_Collection0.0008235,1440
frontend/travel/travel/template/unibanner/effects/custom.phtml0.2147134,968262,144
CORE::create_object_of::Uni_Banner_Model_Bannerresize0.0000513,5840
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001314993,2160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00024227,1360
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.00097311,0880
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003213,2080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.00281337,168262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00451408,616262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.01241382,464524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.01011373,384524,288
OBSERVER: inventory0.00231144,960262,144
OBSERVER: tax0.00741218,992262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list.phtml0.09781940,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.00012413,3840
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0005236,656262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.051824348,624524,288
locale/currency0.00154831,9520
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_before0.0001241,5600
DISPATCH EVENT:catalog_product_is_salable_after0.0001241,5680
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.001515,5760
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.00381129,3360
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00221132,1280
CACHE_URL0.01601561,064786,432