Przechowalnia

Walka o macierzyństwo - Jak wygrać z czasem i samą sobą

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:20/05/2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Weronika Marczuk
  • ISBN:9788381036399
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Promocja! 22,43 zł

zapytaj o produkt

Walka o macierzyństwo - Jak wygrać z czasem i samą sobą

Więcej widoków

Chcę mieć dziecko! Nie zawsze spełnienie tego marzenia jest łatwe. Weronika Marczuk wiele lat walczyła o to, by zostać mamą. Przeżyła rozczarowania, zwątpienia, czasami brakowało jej już nadziei. Jednak w styczniu tego roku w wieku 48 lat urodziła zdrową córeczkę.
Ta książka to wyjatkowy przewodnik dla wszystkich kobiet, które walczą o macierzyństwo oraz ich partnerów i rodzin. Odwołuje się zarówno do osobistego doświadczenia autorki, historii innych kobiet, jak i wiedzy ekspertów. Autorka prowadzi czytelników przez wszystkie etapy: od starań o poczęcie, przez trudy ciąży, aż do rozwiązania. Jest tu rozpacz, strata i przedwczesne porody, ale także radość i zwycięstwo.
Na Instagramie macierzyństwo jest piękne, słodkie, bezproblemowe. W rzeczywistości coraz więcej kobiet ma problemy z zajściem w ciążę, donoszeniem i urodzeniem zdrowego dziecka. I to oznacza dla nich piekło.
Czas, by świadomie i pewnie podejść do tematu macierzyństwa i ojcostwa. Rozpoznać swoje psychiczne blokady, podważyć obowiązujące stereotypy, przygotować się na walkę: ze sobą, organizmem i czasem. Bo bardzo często zdarza się, że dobrze zadane pytanie oraz trafna diagnoza pozwalają bardzo szybko cieszyć się najpiękniejszym okresem w życiu i zostać szczęśliwym rodzicem zdrowego dziecka.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16254640
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6843100
mage::app::init::system_config0.0007127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00201186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.006011,7840
mage::app::init::stores0.00751925,696786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00261274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0006836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001812,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.04301132,344262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.6187100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.020611,700,1362,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0031237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002011,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0019190,0000
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00841138,1440
OBSERVER: log0.00751105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.5970100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001510090,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.074711,569,8641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.004212239,256262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00921232,592262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05631248,720262,144
mage::app::init::config::section::websites0.007711,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00381206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00452216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.026211,122,9201,048,576
OBSERVER: reports0.025711,065,8961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00341298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0041132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001816560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.112415,168,4564,980,736
BLOCK: formkey0.00101113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00101035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3440
BLOCK: root0.0006165,2240
BLOCK: head0.0004167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00042233,8560
BLOCK: js_cookies0.0007159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.04871410,112524,288
BLOCK: global_notices0.0004157,6240
BLOCK: header0.0005159,5600
BLOCK: top.links0.0031161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00161130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00451176,240262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001413,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001313,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002213,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.005513,2320
BLOCK: product.clone_prices0.004513,6160
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00081103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,752262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3653100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002553,0480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00354044,4000
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.348112,981,6163,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00841401,456262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003543,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,512262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00311114,7760
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0020118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.168111,661,0721,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0033217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.11001470,760524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.11483407,800524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0029170,1840
OBSERVER: catalogrule0.0027167,3040
locale/currency0.0017629,840262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00331201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0130118,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0007217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0039242,0400
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0098230,5920
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0481255,3680
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0054137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0054235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0025152,2160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.01471-2,0400
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0611169,0800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.02511132,0800
CACHE_URL0.01401492,648524,288