Przechowalnia

Urugwaj

Filtruj:

Cena
Wydawnictwo
Język
Typ produktu

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Ustaw kierunek malejący

na stronę

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 15204352, emalloc: 14787288
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.3450100
mage::app::init::system_config0.0010127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005711,7840
mage::app::init::stores0.01061925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00501274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004665,4240
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001161,1760
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0002161,1760
mage::app::init::config::section::stores_travel0.002012,1280
mage::app::init_front_controller0.00211157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00211132,216262,144
mage::dispatch::routers_match1.3161100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.059211,700,2162,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0048236,7120
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0028190,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006511,324,9602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.04441138,1440
OBSERVER: log0.04361105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view1.2563100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0022220163,504262,144
DISPATCH EVENT:catalog_category_load_after0.0006127,3440
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004124,1280
DISPATCH EVENT:controller_action_layout_load_before0.00091125,7200
OBSERVER: customer_is_logged_in_observer0.00081123,2240
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,0240
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_load0.0018123,0640
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_generate_blocks0.031614,439,8484,194,304
BLOCK: formkey0.00041112,4560
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.0003754,0080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.0002754,0080
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.0001743,9600
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012030,8720
BLOCK: js_cookies0.0002159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0000510,0080
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00311416,864262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3520
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,304262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,112262,144
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014398,8560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00066135,4240
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015589,3200
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,424262,144
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101129,960262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041141,160262,144
BLOCK: right.poll0.00141130,4720
BLOCK: right.reports.product.compared0.00051212,600262,144
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,296262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8800
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,864262,144
BLOCK: currency0.0002160,2240
BLOCK: category.products0.00471139,408262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.006221661,8080
BLOCK: product_list0.0003176,4240
BLOCK: product_list_toolbar0.00421420,504262,144
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002511392,360262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00014327,7760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.072153245,152262,144
BLOCK: product_list_toolbar_pager0.0003181,216262,144
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5600
mage::dispatch::controller::action::catalog_category_view::layout_render1.1369100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002402,3280
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00284044,056262,144
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml1.114815,408,3285,505,024
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00391300,608262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002392,2800
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,5200
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.0002115,0640
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,6080
frontend/travel/travel/template/catalog/category/view.phtml0.998113,806,9444,194,304
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0692169,128262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Collection0.04031337,344524,288
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003112,2400
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010552,3920
Mage_Catalog_Model_Layer::getState0.0002121,5760
frontend/travel/travel/template/catalog/layer/view.phtml0.55811708,248524,288
DISPATCH EVENT:catalogindex_prepare_price_select0.20732403,240262,144
OBSERVER: tax0.20673347,616262,144
CORE::create_object_of::Mage_Tax_Model_Mysql4_Class_Collection0.0005417,9600
OBSERVER: weee0.0007258,5040
locale/currency0.00181630,3920
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Layer_Filter_Item0.0001134,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/layer/filter.phtml0.0032411,2080
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00561138,424262,144
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.09781146,3760
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.05431141,9360
OBSERVER: inventory0.05331127,9520
frontend/travel/travel/template/magpassion_quickview/quickview/catalog/product/list.phtml0.03271364,544262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/toolbar.phtml0.003518,5920
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.0109475,608262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/navigation/top.phtml0.02701560,512786,432
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.05621114,5440
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.01731132,1280
CACHE_URL0.02021499,784524,288