Przechowalnia

Bogata oferta turystyczna

Mamy dla Ciebie szeroką ofertę przewodników turystycznych, rozmówek językowych i map. Jeśli szukasz przewodnika po najdalszych zakątkach świata z dużym prawdopodobieństwem znajdziesz u nas coś dla siebie. Zarówno uznane w Polsce jak i popularne na świecie, niszowe przewodniki turystyczne to to w czym się specjalizujemy. Ciągle pracujemy nad poszerzeniem oferty o nowe, interesujące wg nas pozycje.

Błyskawiczna realizacja zamówień

Szybkość realizacji zamówień to nasz priorytet. Robimy wszystko, aby Twoje zamówienie w możliwie krótkim czasie dotarło do Ciebie. 95% produktów mamy na stanie magazynowym w związku z tym jeśli Twoja płatność lub zamówienie z płatnością przy odbiorze zostanie potwierdzona do godz. 15ej danego dnia jest szansa, że paczkę od nas otrzymasz ją już w kolejnym dniu roboczym (przy wyborze wysyłki przez firmę kurierską).

Zakupy bez ryzyka

Dzięki najnowszej technologii zapewniamy pełne bezpieczeństwo transakcji i ochronę Twoich danych osobowych. W ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki możesz zrezygnować z zakupu, nie podając przyczyny. Gwarantujemy zwrot pieniędzy! Z naszych usług korzystało już kilka tysięcy osób możesz być pewien naszego profesjonalizmu i szybkości działania.

Niskie ceny i najtańsza dostawa

Oferujemy towary w atrakcyjnych cenach – znacznie niższych od cen rynkowych.
Wraz ze wzrostem wartości koszyka zmniejsza się koszt wysyłki. Przy zakupie na kwotę już 180zł i płatności online lub przelewem możesz otrzymać swoją przesyłkę bezpłatnie sprawdzoną firmą kurierską do drzwi Twojego domu/pracy.

Rabaty, promocje

Jeśli wyrażasz zgodę na otrzymywanie od nas e-maili będziesz mógł korzystać ze specjalnych rabatów i promocji oraz otrzymywać informacje o nowościach i bestsellerach.

Recenzje Klientów

Zamieść na naszych stronach własne recenzje i opinie.
Czytaj i oceniaj recenzje innych. Dołącz do naszego profilu na facebooku.

Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl