Przechowalnia

Dumont Dominikana + mapa 2018

  • Wydawca:Dumont
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Dominikana
  • Liczba stron:120
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Dumont
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9788380097483
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 20,99 zł

Promocja! 14,43 zł

zapytaj o produkt

Dumont Dominikana + mapa 2018

Więcej widoków

Lekki i łatwy: bez żadnych reklam, przewodnik Dumont wprowadza bezpośrednio w styl życia twoje kolejne wakacyjne miejsca - miasta lub regionu. Zabawne i świeże spojrzenie, nauczysz się ciekawych faktów i zaskakujących rzeczy podczas następnej podróży. Porady i recenzje naszych autorów ujawniają osobiste atrakcje dla każdego miejsca docelowego w każdym przewodniku. Składana mapa, 15 rozdziałów i wiele pomocnych adresów pomoże ci doskonale odnaleźć się w mieście.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16200152
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4709100
mage::app::init::system_config0.0009127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,160262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005611,7840
mage::app::init::stores0.00901925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00421274,800262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001912,1280
mage::app::init_front_controller0.00241157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00191132,216262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.4439100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017911,700,2322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0025237,7280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017190,0960
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.006611,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00631138,1440
OBSERVER: log0.00541105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4253100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0537195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.053610490,9920
__EAV_LOAD_MODEL__0.077311,568,6401,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003112439,5440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00631231,464262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01311248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00351206,112262,144
OBSERVER: inventory0.00392218,048262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.018111,122,8321,310,720
OBSERVER: reports0.017611,065,8081,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00291298,928262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0027132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001416560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.040215,222,5125,242,880
BLOCK: formkey0.00051112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,6000
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00341409,384262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,312262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0018395,248262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,656262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019572,4400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00121118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00061140,4320
BLOCK: right.poll0.00171130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0012173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,464262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00111105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0005463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00231167,7600
BLOCK: product.info.media0.00061213,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,592262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,712262,144
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,608262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0004170,7520
BLOCK: 0.00041118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.2241100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00354246,5120
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.208313,011,1043,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00841401,520524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,5200
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00311114,600262,144
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0016118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.151011,659,8001,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0012657,640262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01251471,104524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02105414,544524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0015171,2320
OBSERVER: catalogrule0.0014168,3520
locale/currency0.00141030,0320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00261201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0036117,8320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0026242,1040
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0073254,8320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0036257,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0015137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0014235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0019153,9120
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.023012,264262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0037169,0800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00361132,104262,144
CACHE_URL0.01371495,488524,288