Przechowalnia

Dumont JEROZOLIMA + mapa 2018

  • Wydawca:Dumont
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Kraj:Izrael
  • Liczba stron:120
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Dumont
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9788380097414
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 20,99 zł

Promocja! 14,72 zł

zapytaj o produkt

Dumont JEROZOLIMA + mapa 2018

Więcej widoków

Lekki i łatwy: bez żadnych reklam, przewodnik Dumont wprowadza bezpośrednio w styl życia twoje kolejne wakacyjne miejsca - miasta lub regionu. Zabawne i świeże spojrzenie, nauczysz się ciekawych faktów i zaskakujących rzeczy podczas następnej podróży. Porady i recenzje naszych autorów ujawniają osobiste atrakcje dla każdego miejsca docelowego w każdym przewodniku. Składana mapa, 15 rozdziałów i wiele pomocnych adresów pomoże ci doskonale odnaleźć się w mieście.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16163880
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2887100
mage::app::init::system_config0.0006127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.003811,7840
mage::app::init::stores0.00671925,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00241274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001312,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,832524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0012187,024524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,2160
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.2692100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015111,700,3042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0033237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,104262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,325,0322,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00491138,1520
OBSERVER: log0.00401105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0003114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2528100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0011195,1760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001110691,2240
__EAV_LOAD_MODEL__0.023111,568,8321,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003812539,6880
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00551231,224262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01081248,680262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00391206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00462219,168524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0005123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.025111,131,1441,310,720
OBSERVER: reports0.023611,073,3841,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00551301,048262,144
OBSERVER: sendfriend0.0015152,7680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0014132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.047815,229,8485,242,880
BLOCK: formkey0.00041112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,6080
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00351409,528262,144
BLOCK: global_notices0.0004157,624262,144
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0004161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3520
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,304262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017395,2480
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032715,8400
BLOCK: catalog.topnav0.00051125,656262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0018572,4400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,672262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00141130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,608262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2880
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,488262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00161105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0004158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0019179,5920
BLOCK: blog_tags0.0007463,9760
BLOCK: facebook_init0.0003160,864262,144
BLOCK: product.info0.00221167,8080
BLOCK: product.info.media0.00071213,536262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0007175,2960
BLOCK: product.info.additional0.0005157,912262,144
BLOCK: product.description0.0005157,9280
BLOCK: product.attributes0.0005158,3280
BLOCK: product.info.options0.0007163,3600
BLOCK: html_calendar0.0006158,056262,144
BLOCK: product.info.container10.0005158,2880
BLOCK: catalog.product.related0.0005172,3040
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00221104,464262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0005159,4800
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0006157,8560
BLOCK: productalert.price0.0007159,096262,144
BLOCK ACTION: productalert.price -> preparePriceAlertData0.001215,3120
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005145,5680
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00101121,2000
BLOCK: product.info.simple0.0003170,776262,144
BLOCK: 0.00041118,3680
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1450100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002583,1920
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00294347,5680
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.127813,050,9443,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00701401,920524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003573,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0006165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00241115,016262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0031119,8960
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.071011,671,2481,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0013657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0028217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01771471,832524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02556420,416524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0017171,2240
OBSERVER: catalogrule0.0016168,3440
locale/currency0.00201230,1280
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001713,0960
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00921204,6400
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0015113,7360
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0006113,9680
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0029118,1760
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7680
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0021242,4720
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0050268,7040
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0050264,384262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0023138,3040
OBSERVER: bundle_observer0.0023235,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0041160,592262,144
OBSERVER: tax0.0025113,6240
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.018216,5360
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0059169,504262,144
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00371133,5360
CACHE_URL0.01481494,880524,288