Przechowalnia

Michelin Korsyka Zielony Przewodnik PROMOCJA!

  • Wydawca:Michelin
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Francja
  • Liczba stron:328
  • Wydawnictwo:Michelin
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:0014
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 49,90 zł

Promocja! 9,96 zł

zapytaj o produkt

Michelin Korsyka Zielony Przewodnik PROMOCJA!

Więcej widoków

Korsyka - znakomita na każdą okazję. Co dziś można powiedzieć o Korsyce? Wyspa ma wiele twarzy i tyleż może być odpowiedzi na to pytanie. Mieszkańcy wyspy są przywiązani do swojej odrębności, nie czują się jednak odizolowanymi od świata zewnętrznego świadkami patrzącymi, jak powoli ginie ich tożsamość narodowa. Wręcz przeciwnie. Coraz więcej dziś można zaobserwować znaków odrodzenia kultury korsykańskiej.

W tym obszernym przewodniku po Korsyce znajdziecie olbrzymią ilość informacji o wyspie. Na zewnętrznych stronach obu okładek znajduje się mapa ogólna, zatytułowana Najciekawsze miejsca, która:

  • jest krótkim przeglądem najbardziej interesujących miejsc opisanych w przewodniku;
  • pokazuje obiekty oznaczone gwiazdkami;
  • pokazuje trasy wycieczek, oznaczone w kolorze zielonym.

W rozdziale Odkrywanie Korsyki, który obejmuje główną część książki, zawarto obszerne informacje o wszystkich najważniejszych miejscach wyspy. Przy opisach znajdują się plany, mapy, zdjęcia, informacje praktyczne, ceny i innych bardzo przydatnych wskazówki, dzięki którym podróż na Korsykę z tym przewodnikiem będzie prawdziwą przyjemnością.

Gwiazdki Michelin

Wszystkie przewodniki Michelin zawierają prosty i wygodny system oceny miejsc opisywanych w przewodnikach. Świetnie sprawdza się on jako wskazówka dla zwiedzających.

Trójstopniowa ocena:
*** zobacz koniecznie
** warto odwiedzić
* godne uwagi

Rzut oka na punktację, wystarczy aby zorientować się, czy dane miejsce należy do listy obowiązkowej punktów, które trzeba zobaczyć, czy też możemy powrócić do niego przy kolejnych odwiedzinach danego miasta, regionu lub kraju. Dzięki systemowi gwiazdek turysta otrzymuje cenną, praktyczną wskazówkę, na co należy zwrócić uwagę i co zobaczyć w pierwszej kolejności, np. gdy dysponuje się niewielką ilością czasu na zwiedzanie.

Jak to się robi?

Wszystkie atrakcje turystyczne polecane w przewodnikach Michelin otrzymują ocenę od zera do trzech gwiazdek, przy czym trzy gwiazdki oznaczają miejsca unikatowe, które należy koniecznie odwiedzić. Aby opracować wiarygodne, praktyczne i kompletne przewodniki, ich autorzy co roku wyjeżdżają na kilkudniowe podróże studyjne, aby odwiedzić wszystkie atrakcje, wyszukać miejsca noclegowe i restauracje o dobrej jakości i w najlepszych cenach.Podróże studyjne przygotowywane są z kilkutygodniowym wyprzedzeniem, tak aby na miejscu nie zapomnieć o niczym. To właśnie znakomita znajomość terenu oraz doświadczenie pozwalają autorom wybrać i sklasyfikować różne atrakcje, a także wnieść to małe "coś", co sprawia że przewodniki okazują się niezastąpione. Jedyny taki system.

Aby przewodniki pozostały żywe i aktualne, informacje dotyczące poszczególnych miejsc są regularnie weryfikowane w terenie. Godziny otwarcia muzeów, adresy hoteli i restauracji, cenniki, aktualność polecanych tras, plany... wszytko to jest dokładnie sprawdzane.Chodzi o to, by przejrzeć przewodniki od pierwszej do ostatniej linijki i upewnić się aby zawarte tam informacje są aktualne. Ma to zagwarantować czytelnikowi wiarygodne informacje i pozwolić mu uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek w czasie podróży. System tak rzetelnie i systematycznie prowadzonej weryfikacji informacji jest charakterystyczny tylko dla przewodników Michelin i został doceniony przez czytelników w 90 krajach świata.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16321720
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage1.0997100
mage::app::init::system_config0.0007127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,152262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00631925,672786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00231274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00261132,232262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match1.0780100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.103711,700,2322,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0041237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.003111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0561190,0800
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004011,324,9842,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.03881138,1440
OBSERVER: log0.03801105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.9739100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0074195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.007511292,0800
__EAV_LOAD_MODEL__0.022311,575,6081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.062812840,1200
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00511238,288262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.00941248,752262,144
mage::app::init::config::section::websites0.004311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00871206,112262,144
OBSERVER: inventory0.00942221,024524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.114711,122,7521,310,720
OBSERVER: reports0.114211,065,7281,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,912262,144
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0025132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.083315,222,4005,242,880
BLOCK: formkey0.00041112,728262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00041035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,6000
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,928262,144
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00261409,336262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,344262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0002191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014395,2560
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00031125,664262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015572,4400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00031194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031140,4320
BLOCK: right.poll0.00421130,488262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00041212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,464262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0003178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.01201167,6720
BLOCK: product.info.media0.00051213,528262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,584262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.008713,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.008313,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.008213,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,704262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.008513,2320
BLOCK: product.clone_prices0.008313,6160
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,608262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0002145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7520
BLOCK: 0.00031118,352262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.6741100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002613,3360
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00334650,7360
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.651213,105,3683,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00841401,928524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0003603,2880
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0003165,5040
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00421114,800262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001137,3120
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0019118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.269111,664,5201,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0011657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0615217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01241471,096524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.03009430,208524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0014171,2160
OBSERVER: catalogrule0.0013168,3360
locale/currency0.00141830,4160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00241201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0053118,1520
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0007217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0547242,1280
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.11562114,8560
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0057266,800262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0019137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0018235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0043162,448262,144
OBSERVER: tax0.0027113,6400
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.124816,2000
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0551169,0800
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.11651132,0880
CACHE_URL0.02021517,184524,288