Przechowalnia

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Ewa Połowniak Joanna Hryniewicka
  • ISBN:9788381036177
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 44,90 zł

Promocja! 22,43 zł

zapytaj o produkt

Kosmetyczny minimalizm. Jak kupować mniej i wyglądać lepiej

Więcej widoków

Proste triki i rytuały!

Dziesiątki słoiczków z kremami, niezliczone kosmetyki do makijażu, kolejne kosztowne zabiegi w salonach piękności – czy naprawdę potrzebujesz tego wszystkiego, by wyglądać olśniewająco?

Autorki mówią: „sprawdzam” i z pomocą ekspertów oceniają, na co nie tracić pieniędzy ani czasu.

  • Ile kremów do twarzy naprawdę potrzebujesz?
  • Jak maksymalnie uprościć codziennie rytuały pielęgnacyjne?
  • Jak ekspresowo zadbać o cerę?
  • Jak stworzyć mądrą strategię anti-aging?
  • Kiedy i dlaczego zdecydować się na zabiegi medycyny estetycznej?
  • Jak dbać o włosy i co zrobić, gdy trafi ci się bad hair day?
  • Jak kupować i nie marnować?
  • Jakie kosmetyki wybierać, by dbać nie tylko o siebie, lecz także o środowisko?

Wyskoczyła ci krostka na czole? Masz 3 minuty? Dodaj odrobinę wody do rozgniecionej tabletki aspiryny i nałóż na krostkę. Masz 15 minut? Zrób sobie maseczkę oczyszczającą, np. z wyciągiem z korzenia lukrecji. Masz wolne popołudnie? Wybierz się do gabinetu na zabieg mikrodermabrazji korundowej, który doskonale oczyści skórę twarzy.

 



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16244816
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3336100
mage::app::init::system_config0.0005127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00131186,136262,144
mage::app::init::config::load_cache0.003911,7840
mage::app::init::stores0.00501925,656786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00181274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001512,1280
mage::app::init_front_controller0.00151157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0009187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00141132,360262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.3166100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013011,700,1042,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0030237,7280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002311,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013189,9840
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004511,324,9602,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,1440
OBSERVER: log0.00321105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.3031100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001010090,4480
__EAV_LOAD_MODEL__0.064211,569,7121,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0003140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003212239,272262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00441232,448262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.05351248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00271206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00302216,544262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.010811,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.010511,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00201298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0021132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.037415,168,4404,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00271410,136524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0003174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014394,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0014571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00031140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00141130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00091152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00391176,208262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0002174,920262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0002162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001313,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,752262,144
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1798100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002553,0480
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00254044,4000
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.163112,975,4563,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00491401,352262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002543,0000
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,496262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00121114,6880
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.093811,660,9041,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0023217,760262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.06071470,808524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.06353407,848524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012170,2160
OBSERVER: catalogrule0.0011167,3360
locale/currency0.0011629,840262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00281201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0021118,0000
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,064262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0056228,0080
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0024255,4000
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0012137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0012235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016152,2160
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.04391-1,5280
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0033169,0720
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00191132,0960
CACHE_URL0.01451489,144524,288