Przechowalnia

ŻYCIE NAMIĘTNOŚCI

  • Wydawca:Edipresse
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:472
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Edipresse
  • Autor:AUDREY CARLAN
  • ISBN:9788381176323
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 23,80 zł

zapytaj o produkt

ŻYCIE NAMIĘTNOŚCI

Więcej widoków

Życie to pierwszy tom nowej serii zatytułowanej "Namiętność" autorstwa Audrey Carlan. Autorka zasłynęła z serii poczytnych erotyków "Dziewczyna na miesiąc". Maria De La Torre, główna bohaterka, jest silną kobietą. Jednak musi nauczyć się żyć z bagażem doświadczeń - ma wiele niewesołych wspomnień. Na drodze głównej bohaterki staje Elijah - mężczyzna, z którym Maria, dla własnego dobra, nie powinna mieć w ogóle do czynienia. Nigdy nie powinni byli się spotkać, a nawet jeśli, nigdy nie powinni byli spotkać się po raz kolejny. Jest chmurnym, twardym, żądnym przygód i nieuznającym przy tym żadnego prawa łowcą. Nie przypomina w niczym mężczyzny, którego kiedyś kochała, który kochał ją i tyle dla niej poświęcił, a którego utraciła. Na jej nieszczęście jednak, Elijah nie jest typem człowieka, który lubi porażki. Nie jest przyzwyczajony, by mu odmawiano. A teraz za swój cel postawił sobie zdobycie jej, czarnowłosej Marii. Wszystko to trafia na zły moment. Maria jest w niebezpieczeństwie, w którym nie myślała, że jeszcze kiedykolwiek przyjdzie jej się znaleźć. Teraz stawka jest najwyższa z możliwych - w grę wchodzi życie lub śmierć. Błyskawicznie przekonuje się, że czasem to, czego najbardziej chcemy, może nas rozerwać na strzępy.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16047912
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2021100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00741925,6561,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00371274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003826,192262,144
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001612,1280
mage::app::init_front_controller0.00161157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,2800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.1817100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013311,700,2402,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0002133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0032237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,088262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.004611,324,9922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00381138,1440
OBSERVER: log0.00331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1679100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.00109689,9120
__EAV_LOAD_MODEL__0.020811,569,4081,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.002912038,9680
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00441232,320262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01001248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005311,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00251206,104262,144
OBSERVER: inventory0.00211177,640262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,8960
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.010011,122,9361,310,720
OBSERVER: reports0.009711,065,9121,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00201298,928262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0015132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.037415,168,3365,242,880
BLOCK: formkey0.00041113,248262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031025,5600
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021025,3040
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021025,2880
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00261410,136262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,648262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,056262,144
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0014394,752262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022816,4080
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00091118,688262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00131130,480262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,288262,144
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00361176,0640
BLOCK: product.info.media0.00041211,472262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,584262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,720262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001213,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,600262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7520
BLOCK: 0.00041118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.0897100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0001532,9520
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00233842,2880
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.074112,886,4003,145,728
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00551401,080524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002522,9040
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00171114,648262,144
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0014118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.047311,666,5841,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6640
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0021217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01001471,216786,432
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.00851400,696524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,1920
OBSERVER: catalogrule0.0010167,2960
locale/currency0.0011229,6480
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/tierprices.phtml0.001613,6640
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00291202,1120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0027118,1280
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7840
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0240
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.004221,3920
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0009134,8320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.001312,1600
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0031169,0880
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00201132,0880
CACHE_URL0.01351477,968524,288