Przechowalnia

Bezdroża WYCIECZKI I TRASY ROWEROWE KRAKÓW I OKOLICE

  • Wydawca:Bezdroża
  • W magazynie: mało wysyłka w 24H
  • Kraj:Polska
  • Liczba stron:192
  • Data wydania:2012
  • Wydawnictwo:Bezdroża
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9788324641789
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 29,90 zł

Promocja! 9,97 zł

zapytaj o produkt

Bezdroża WYCIECZKI I TRASY ROWEROWE KRAKÓW I OKOLICE

Więcej widoków

Przewodnik rowerowy Kraków i okolice powstał z myślą o wszystkich, którzy chcą łączyć aktywny wypoczynek z poznawaniem atrakcji krajoznawczych regionu, w którym mieszkają. Trasy zaplanowano tak, by każdy mógł je przejechać - mają rekreacyjny charakter, są stosunkowo krótkie i łatwe technicznie. Opisom wycieczek towarzyszą zdjęcia, mapy i profile wysokościowe. Całość uzupełnia zwięzły poradnik. Mamy nadzieję, że przewodnik spełni swoje zadanie, zachęcając do odkrywania niezwykłych miejsc, położonych często "tuż za miedzą". Zapraszamy na rowerowy szlak!Michał Franaszek - Odkąd na 2. roku studiów dzięki swojemu przyjacielowi Piotrowi Pałce dostrzegł piękno rowerowych podróży, w pokonywanej na dwóch kółkach przestrzeni nieustannie szuka inspiracji do pracy i do życia. Od 1998 r. zrealizował dziesięć autorskich projektów rowerowych, pokonując w sumie ponad 7,5 tys. km po polskich drogach i ścieżkach. Poznał w ten sposób mozaikę kultury i krajobrazu, jaką odnaleźć można w kraju nad Wisłą. Upodobawszy sobie Bałkany jako najbardziej niezwykłe miejsce na ziemi, wraca na południe Europy (na rowerze) co rok, czerpiąc entuzjazm od mieszkających tam ludzi. Podróżuje często według książkowych kluczy - jak choćby po Armenii i Gruzji w poszukiwaniu miejsc, o których w swojej książce Kirgiz schodzi z konia pisał Ryszard Kapuściński. Jest założycielem Klubu Rowerowego FOCUS, który od dwóch lat propaguje w Krakowie rzecz banalną, ale piękną zarazem - poznawanie okolic Krakowa poprzez krajoznawczą rekreację rowerową.


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17039360, emalloc: 16197856
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.4624100
mage::app::init::system_config0.0009127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00271186,144262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005511,7840
mage::app::init::stores0.00991925,720786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00471274,816262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.002212,1280
mage::app::init_front_controller0.00241157,8400
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0015187,0320
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00361132,264262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.4321100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.013811,700,1922,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0026237,7280
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.001811,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0013190,0400
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005111,324,9922,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00431138,1440
OBSERVER: log0.00371105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.4178100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0021195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.002110490,9920
__EAV_LOAD_MODEL__0.023411,569,8961,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.006012439,5440
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00501232,640262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01081248,656262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00271206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00342218,032262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.115311,122,7921,310,720
OBSERVER: reports0.114911,065,7681,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0005177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00221298,936262,144
OBSERVER: sendfriend0.0003152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001016560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.093515,222,6645,242,880
BLOCK: formkey0.00051112,712262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,6000
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0004167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,432262,144
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00391409,400262,144
BLOCK: global_notices0.0003157,632262,144
BLOCK: header0.0003159,5360
BLOCK: top.links0.0003161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0003151,0560
BLOCK: global_messages0.0006174,304262,144
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,4560
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,616262,144
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0017395,304262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00051125,664262,144
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019572,4400
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,112262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.04461130,472262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00071212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0003153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00131152,464262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00121105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00401167,8640
BLOCK: product.info.media0.00071213,528262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0003157,576262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.002013,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002013,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001913,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,9840
BLOCK: html_calendar0.0003157,728262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001913,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001913,6160
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,584262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,576262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7520
BLOCK: 0.00041118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1746100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002573,1440
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00304246,5120
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.158713,008,4163,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00701401,624524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002563,0960
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,5040
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00201114,608262,144
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0020118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.065211,661,1681,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0050217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01641471,096524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.02205414,496524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0032171,2320
OBSERVER: catalogrule0.0030168,3520
locale/currency0.00131030,0320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00261201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0027117,8960
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0006217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0526242,1200
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0086252,9280
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0027257,5040
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0011235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0017153,9120
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.013211,200262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0040169,0880
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00211132,080262,144
CACHE_URL0.01371494,576524,288