Przechowalnia

Marco Polo Grecja Kontynentalna Przewodnik z atlasem drogowym

  • Wydawca:Marco Polo
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Kraj:Grecja
  • Liczba stron:188
  • Data wydania:2014
  • Wydawnictwo:Marco Polo
  • Autor:praca zbiorowa
  • ISBN:9788374758345
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 24,90 zł

Promocja! 10,89 zł

zapytaj o produkt

Marco Polo Grecja Kontynentalna Przewodnik z atlasem drogowym

Więcej widoków

Z nowym przewodnikiem będziesz na bieżąco i zobaczysz wszystkie najlepsze zabytki oraz "best of" zaleceń dla opisywanego miejsca. Dobre hotele, restauracje, modne kluby i ich adresy, ale także niskobudżetowe zakupy, wskazówki i pomysły dla dzieci, sportu i wiele rodzajów aktywności do odkrywania. Festiwale i imprezy, informacje praktyczne, linki, blogi, aplikacje i więcej. Rozmówki. Przewodnik wykorzystuje nowoczesne formy przekazu stosowane w internecie, jak blogi, telefonii komórkowej, jak sms, i prasie. Jest zwięzły, czytelny, kolorowy. Zawiera również atlas drogowy. Z tym przewodnikiem można odpoczywać tak, jak się chce. Jesteś przecież na wakacjach!


Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16172592
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2499100
mage::app::init::system_config0.0011127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0011190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.006911,7840
mage::app::init::stores0.01041925,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0002110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00481274,808262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004826,1920
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001129840
mage::app::init::config::section::stores_travel0.002412,1280
mage::app::init_front_controller0.00281157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0018187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0007160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201132,2800
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001101,1280
mage::dispatch::routers_match0.2198100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.019611,700,1602,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0050237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.004011,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0017190,032262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005811,324,9682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00611138,1440
OBSERVER: log0.00521105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0005117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1995100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0016195,2320
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001610891,5440
__EAV_LOAD_MODEL__0.024011,569,1281,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003312639,8320
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00591231,976262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01101248,696262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00281206,112262,144
OBSERVER: inventory0.00332219,536262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0003123,2480
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.012111,122,8081,310,720
OBSERVER: reports0.011811,065,7361,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004177,0880
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00221298,896524,288
OBSERVER: sendfriend0.0003152,080262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0018132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.034115,222,6085,242,880
BLOCK: formkey0.00041112,7120
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,6000
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0002167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0003199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00301409,328524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0004174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,456262,144
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015395,288524,288
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00022715,8320
BLOCK: catalog.topnav0.00041125,6560
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0016572,456262,144
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,664262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,1040
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00141130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,224262,144
BLOCK: wishlist_link0.00101152,4640
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,432262,144
BLOCK: head_rss0.00091105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,880262,144
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00221167,896262,144
BLOCK: product.info.media0.00051213,544262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0002174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,992262,144
BLOCK: product.info.options0.0002162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0002171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,560262,144
BLOCK: product.info.simple0.0003170,7520
BLOCK: 0.00031118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1188100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002593,2400
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00254448,6240
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.092913,061,9203,145,728
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00511401,864524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002583,1920
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,5120
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00121114,8080
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001116,2080
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0015118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.043111,660,5361,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0024217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.01011471,064524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01967423,488786,432
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0012171,232262,144
OBSERVER: catalogrule0.0011168,352262,144
locale/currency0.00111430,2240
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00201201,720262,144
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,408262,144
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0002113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0030118,176262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0005217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0015242,0880
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0072278,5440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0047264,7120
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,624262,144
OBSERVER: bundle_observer0.0011235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0035160,7520
OBSERVER: tax0.0023113,4320
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.020216,944262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0034169,0960
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00201132,0880
CACHE_URL0.02291512,512524,288