Przechowalnia

Czego ginekolog ci nie powie

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:272
  • Data wydania:2020
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Anna Augustyn-Protas Tadeusz Oleszczuk
  • ISBN:9788381036238
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 19,99 zł

zapytaj o produkt

Czego ginekolog ci nie powie

Więcej widoków

Ile razy słyszałem od pacjentek: „Dlaczego nikt mi tego nie powiedział wcześniej?!”

Tadeusz Oleszczuk proponuje holistyczne podejście do zdrowia kobiety. Uważa, że nie można leczyć problemów ginekologicznych bez połączenia ich z właściwą dietą, stylem życia czy wiedzą o czynnikach genetycznych pacjentki. Koncentruje się nie tylko na pojedynczych objawach, ale przede wszystkim szuka ich źródła. Zadaje pytania o rodzaj wypijanej kawy, ilość zjadanych winogron, operacje w rodzinie, nałogi, miejsce zamieszkania. Potrafi powiązać ze sobą na pierwszy rzut oka niepasujące do siebie informacje. I cieszy się, gdy okaże się, że trafił z diagnozą, na jaką wpadłby tylko dr House.


Opinie o książce

Jestem pod ogromnym wrażeniem pracy i serca, które doktor Tadeusz Oleszczuk oddaje pacjentkom. Właśnie: „oddaje”, bo jest w tym pasja, potrzeba, poczucie misji i ogromna mądrość. Kiedy pomyślę, ile dziewczyn, dzięki znakomitym w swojej prostocie poradom doktora, uniknęło komplikacji, wróciło do zdrowia, aktywności i pełni życia – nie mam cienia wątpliwości, że to Judym naszych czasów!

Joanna Racewicz

Ta książka to efekt wieloletniej praktyki zawodowej lekarza ginekologa i naukowca-entuzjasty, który traktuje każdą pacjentkę holistycznie. Jakie jedzenie jest ważne dla szyjki macicy czy jajników? Do czego potrzebne są bakterie jelitowe? Dlaczego prawidłowo funkcjonująca tarczyca to tajemne drzwi do długiego i dobrego życia? W tej książce nie tylko znajdziesz odpowiedzi na te i inne pytania, ale zaczniesz zastanawiać się nad swoim zdrowiem i zrozumiesz, ile sama możesz dla siebie zrobić.

prof. Elżbieta Krajewska-Kułak, Uniwersytet Medyczny w Białymstoku, laureatka nagrody Społecznik Roku tygodnika „Newsweek”

Nowatorskie i błyskotliwe podejście do ginekologii. Czyta się z zapartym tchem, a wyniesiona z lektury wiedza zachęca do profilaktyki i natychmiastowej zmiany życiowych nawyków.

Ida Karpińska, „Kwiat Kobiecości”



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16860656
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.6799100
mage::app::init::system_config0.0009127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00221186,192262,144
mage::app::init::config::load_cache0.005311,7840
mage::app::init::stores0.00931925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00441274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0004836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001912,1280
mage::app::init_front_controller0.00201157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0013187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0005160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00171132,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.6534100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.015011,700,2002,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0034237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002511,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0014190,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005511,324,9682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00391138,1440
OBSERVER: log0.00331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.6379100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001010691,2640
__EAV_LOAD_MODEL__0.174711,570,3681,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00048856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003512539,688262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00571233,136262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.11221248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00351206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00382218,776262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0021218161,816262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.037511,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.037011,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00311298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0081132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.104615,168,2724,980,736
BLOCK: formkey0.00051113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00061035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3440
BLOCK: root0.0004165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00022233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0005199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00461410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0003157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0003161,272262,144
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0019394,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4160
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0003150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00141118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0005118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00061194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00051140,432262,144
BLOCK: right.poll0.04821130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2960
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00111152,232262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00091105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0002158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0003463,6720
BLOCK: facebook_init0.0002160,8640
BLOCK: product.info0.00491176,088262,144
REWRITE: Mage_Catalog_Model_Category::getUrl0.005421461,3840
BLOCK: product.info.media0.00041211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0002157,5680
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.002413,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.002313,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.002313,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0002157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.004713,2320
BLOCK: product.clone_prices0.003413,6160
BLOCK: product.info.container10.0004157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0016171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00061103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0004158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0005145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00061120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0004170,752262,144
BLOCK: 0.00061118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.3004100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002583,1920
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00304448,6240
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.284013,576,3283,932,160
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00981401,136262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002573,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0007165,512262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00371114,6240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0038118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.171511,661,3441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0022657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0025217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00951470,832524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01666417,880524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,2160
OBSERVER: catalogrule0.0010167,3360
locale/currency0.00101230,128262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00191201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0020117,8240
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0016242,0640
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0048268,9440
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0023258,6400
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0011137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0011235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0014154,7760
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.052113,0800
frontend/travel/travel/template/catalog/navigation/top.phtml0.02591602,992524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0033169,1840
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00181132,0800
CACHE_URL0.01391503,792524,288