Przechowalnia

DLACZEGO JOGA? Stań ze mną na macie. Natalia Knopek

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: dużo wysyłka w 24H
  • Liczba stron:288
  • Data wydania:2018
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor:Natalia Knopek
  • ISBN:9788381032414
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 39,90 zł

Promocja! 25,46 zł

zapytaj o produkt

DLACZEGO JOGA? Stań ze mną na macie. Natalia Knopek

Więcej widoków

Dlaczego joga? Stań ze mną na macie.

Mam na imię Natalia, od wielu lat jestem zakochana w jodze.

Chcę się tym zachwytem podzielić z osobami, które w codziennym życiu szukają balansu, harmonii, wyciszenia oraz większej świadomości siebie i swojego ciała. Żeby cieszyć się jogą, nie musisz być rozciągnięty ani wysportowany, nie musisz umieć stawać na głowie. Nie bój się jogi!

Joga daje mi wolność, wyciszenie, spełnienie. Jest dla mnie jak detoks ciała i duszy. Chciałabym, aby ta książka również w tobie rozpaliła iskierkę ciekawości i chęci podążania bardziej świadomą ścieżką.

Co znajdziesz w tej książce? Praktyczne porady jak zacząć, sporą dawkę wiedzy o jodze w codziennym życiu, dokładne rysunki z opisami pozycji.

Natalia Knopek – certyfikowana nauczycielka jogi, pisze bloga simplife.pl i prowadzi kanał na YouTube, gdzie znajdziesz gotowe sesje do wykorzystania w domu. Zwolenniczka uzdrawiania poprzez ruch i odpowiednią dietę. Głęboko wierzy w to, że piękno powstaje wewnątrz, a każda wielka zmiana zaczyna się od jednego małego kroku. W swojej praktyce bazuje na poszukiwaniu równowagi pomiędzy tym, co możemy czerpać z klasycznego przekazu jogi a elementami bliskimi współczesnemu człowiekowi.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 17301504, emalloc: 16300200
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.2321100
mage::app::init::system_config0.0008127,328262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.0007190,2960
mage::app::init::config::load_cache0.004411,7840
mage::app::init::stores0.00741925,6641,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00371274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0003836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001712,1280
mage::app::init_front_controller0.00171157,824524,288
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0011187,016524,288
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0004160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00151132,3440
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.2116100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.014211,700,1362,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0003133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0031237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002411,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0012190,000262,144
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005511,324,9682,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00391138,1520
OBSERVER: log0.00331105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0003117,2720
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.1969100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0010195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001011492,3520
__EAV_LOAD_MODEL__0.021511,569,7041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0004140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.003212940,2640
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00491232,504262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01021248,688262,144
mage::app::init::config::section::websites0.005411,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00451206,120262,144
OBSERVER: inventory0.00502221,776524,288
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0002313,8960
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.014611,122,9761,310,720
OBSERVER: reports0.012411,065,9521,310,720
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0003176,0640
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00211298,936262,144
OBSERVER: sendfriend0.0021152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0017132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001116560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.041315,168,4965,242,880
BLOCK: formkey0.00041113,248262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00031035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00021035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00021035,3440
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,4960
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0002159,640262,144
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00401410,120262,144
BLOCK: global_notices0.0002157,624262,144
BLOCK: header0.0002159,5360
BLOCK: top.links0.0002161,2720
BLOCK: store_language0.0003161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,072262,144
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0002158,4560
BLOCK: footer0.0003191,0720
BLOCK: core_profiler0.0002150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0002150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0015394,792262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4080
BLOCK: catalog.topnav0.0002165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0015571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00031114,5920
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00101118,704262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0003118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00041194,128262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,4320
BLOCK: right.poll0.00131130,496262,144
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00051212,5920
BLOCK: right.reports.product.compared0.0002173,296262,144
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,224262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0002158,4320
BLOCK: head_rss0.00101105,8960
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,312262,144
BLOCK: add.blog.footer0.0004178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00431176,1760
BLOCK: product.info.media0.00051211,472262,144
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,9120
BLOCK: product.info.additional0.0002157,568262,144
BLOCK: product.description0.0002157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001313,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001213,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001213,2000
BLOCK: product.info.options0.0003162,9840
BLOCK: html_calendar0.0002157,704262,144
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.001313,2320
BLOCK: product.clone_prices0.001213,6160
BLOCK: product.info.container10.0002157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,6880
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00041103,584262,144
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0002159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0002157,5280
BLOCK: productalert.price0.0002158,7520
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0003145,552262,144
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00031120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0002170,7520
BLOCK: 0.00041118,368262,144
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1068100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002623,3840
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00264751,7920
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.089613,104,3443,670,016
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00581401,480524,288
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002613,3360
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0004165,4960
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00201114,808262,144
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0001147,8640
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0016118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.039311,660,8961,835,008
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0009657,640262,144
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0022217,7440
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00931470,776786,432
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.023110431,312524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0011170,2080
OBSERVER: catalogrule0.0010167,3200
locale/currency0.00112030,5120
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00211201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0002113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0021118,0720
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0014242,0560
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.00492125,8320
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0025262,880262,144
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0010137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0010235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016158,152262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.022519,5200
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0033169,0880
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00191132,1040
CACHE_URL0.01521511,496524,288