Przechowalnia

Dwanaście niedokończonych snów

  • Wydawca:Pascal
  • W magazynie: średnio wysyłka w 24H
  • Liczba stron:304
  • Data wydania:20017
  • Wydawnictwo:Pascal
  • Autor: Natasza Socha
  • ISBN:9788381030168
  • Stan:Nowa
  • Język:Polski

Cena: 34,90 zł

Promocja! 16,88 zł

zapytaj o produkt

Dwanaście niedokończonych snów

Więcej widoków

Wrażliwy świat młodej artystki Momo, przedstawiony z jej perspektywy. Historia ukazująca życie w ograniczeniach własnego umysłu i mroczne sny prowadzące do innej rzeczywistości.

Główną bohaterką książki "Dwanaście niedokończonych snów" jest Momo. Ta dwudziestoośmioletnia kobieta przeszła już wiele w swoim życiu. Ma za sobą nieudane małżeństwo, a trudne relacje z ojcem również nie pomagają jej spokojnie żyć. Świat dziewczyny to więzienie własnych ograniczeń. Ograniczeń, które sama na siebie nakłada. Stroni od miejsc, gdzie przebywają inni ludzie, unika kontaktu wzrokowego, nie spotyka się ze znajomymi. Nie jest typową młodą kobietą, która ubiera się w kolorowe ubrania i uśmiecha się. Jej całym życiem jest sztuka i to właśnie sztuce poświęca cały swój wolny czas.

Momo uwielbia tworzyć i projektować biżuterię oraz meble z recyklingu. Dość spokojne życie kobiety zmienia się, gdy zaczynają ją nękać dziwne i męczące sny. Marzenia senne tworzą pewien przekaz. Są pośrednikiem między Momo, a prawdziwym światem, z którego dziewczyna tak bardzo ucieka. W snach pojawiają się pewne zadania. Bohaterka wie, że musi je wykonać, aby żyć dalej, jednak czas na ich wykonanie jest mocno ograniczony. Czy Momo zdąży? Kim jest człowiek, na którego Momo tak długo czeka? Czy w końcu uda jej się z nim spotkać?

Autorką książki jest poznanianka Natasza Socha. Twórczyni powieści "Macocha", "Keczup", czy "Cicha 5", "Maminsynek" oraz "Zbuki". Zajmuje się ilustrowaniem książek dla dzieci. Interesuje się również malarstwem i jeździectwem.



Adresy

Gorące oferty:

Dodaj swój adres i otrzymuj informacje o nowściach w naszym sklepie!

Jeśli masz pomysł na ulepszenie/rozwój sklepu bądź chcesz nawiązać inny rodzaj współpracy, czekamy na Twój e-mail pod adresem: sklep@swiatprzewodnikow.pl

[profiler]
Memory usage: real: 16777216, emalloc: 16316752
Code ProfilerTimeCntEmallocRealMem
mage0.3358100
mage::app::init::system_config0.0008127,344262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Cache0.00171186,192262,144
mage::app::init::config::load_cache0.004611,7840
mage::app::init::stores0.00751925,704786,432
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website0.0001110,8640
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Mysql4_Website_Collection0.00381274,792262,144
DISPATCH EVENT:resource_get_tablename0.0005836,2400
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_before0.0001129840
DISPATCH EVENT:core_collection_abstract_load_after0.0001121,2400
mage::app::init::config::section::stores_travel0.001912,1280
mage::app::init_front_controller0.00211157,8240
mage::app::init_front_controller::collect_routers0.0014187,0160
DISPATCH EVENT:controller_front_init_routers0.0006160,2400
mage::dispatch::db_url_rewrite0.00201132,304262,144
DISPATCH EVENT:model_load_after0.0001111,1760
mage::dispatch::routers_match0.3126100
mage::dispatch::controller::action::predispatch0.017411,700,1842,621,440
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Layout0.0004133,1600
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Session0.0030237,7360
Mage_Core_Model_Session_Abstract_Varien::start/start0.002111,4480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::design0.0027190,0480
mage::dispatch::controller::action::predispatch::load_area::frontend::translate0.005711,324,9762,359,296
DISPATCH EVENT:controller_action_predispatch0.00521138,1440
OBSERVER: log0.00441105,8960
CORE::create_object_of::Mage_Log_Model_Visitor0.0002114,4400
OBSERVER: pagecache0.0004117,2640
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view0.2946100
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product0.0015195,2160
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getEntityType0.001410691,2640
__EAV_LOAD_MODEL__0.028011,569,8801,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Attribute_Collection0.0005140,2800
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Attribute0.00038856,5760
EAV: Mage_Eav_Model_Config::getAttribute0.055012539,688262,144
__EAV_LOAD_MODEL_ATTRIBUTES__0.00731232,688262,144
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Entity_Attribute_Backend_Default0.0001479,5360
__EAV_LOAD_MODEL_AFTER_LOAD__0.01241248,664262,144
mage::app::init::config::section::websites0.006511,7600
DISPATCH EVENT:catalog_product_load_after0.00371206,096262,144
OBSERVER: inventory0.00412218,776262,144
OBSERVER: googleoptimizer_observer0.0004224,0160
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Category0.0003313,896262,144
DISPATCH EVENT:catalog_controller_product_view0.013911,122,9281,048,576
OBSERVER: reports0.013511,065,9041,048,576
CORE::create_object_of::Mage_Customer_Model_Session0.0004176,064262,144
CORE::create_object_of::Mage_Reports_Model_Mysql4_Product_Index_Viewed_Collection0.00271298,912524,288
OBSERVER: sendfriend0.0004152,0320
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_load0.0019132,5440
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_xml0.001316560
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_generate_blocks0.050715,168,2804,980,736
BLOCK: formkey0.00041113,2240
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_before0.00051035,6080
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_prepare_layout_after0.00031035,3520
DISPATCH EVENT:core_layout_block_create_after0.00031035,3360
BLOCK: root0.0003165,2240
BLOCK: head0.0003167,496262,144
BLOCK ACTION: head -> addJs0.00012233,8560
BLOCK: js_cookies0.0003159,6400
BLOCK ACTION: head -> addCss0.0001710,9280
BLOCK ACTION: head -> addItem0.0001815,2960
BLOCK: after_body_start0.0004199,4320
BLOCK: toogasfeaturedpopup0.00331410,128524,288
BLOCK: global_notices0.0002157,6240
BLOCK: header0.0002159,5600
BLOCK: top.links0.0002161,272262,144
BLOCK: store_language0.0002161,3680
BLOCK: top.container0.0002151,0560
BLOCK: global_messages0.0005174,3200
BLOCK: breadcrumbs0.0003158,456262,144
BLOCK: footer0.0004191,0720
BLOCK: core_profiler0.0003150,6160
BLOCK: cms_footer_links0.0003150,0960
BLOCK ACTION: top.links -> addLink0.0016394,768262,144
CORE::create_object_of::Mage_Core_Model_Url0.00032816,4080
BLOCK: catalog.topnav0.0003165,1200
BLOCK ACTION: footer_links -> addLink0.0019571,9280
BLOCK: catalog_product_price_template0.0002150,4240
BLOCK: checkout_cart_link0.00041114,592262,144
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCartLink0.00111118,6640
BLOCK ACTION: checkout_cart_link -> addCheckoutLink0.0004118,2240
BLOCK: cart_sidebar0.00051194,104262,144
BLOCK: paypal.partner.top_cart.shortcut0.00041140,432262,144
BLOCK: right.poll0.00191130,4720
BLOCK: right.reports.product.viewed0.00061212,592262,144
BLOCK: right.reports.product.compared0.0003173,2880
BLOCK: google_analytics0.0002153,2000
BLOCK: wishlist_link0.00101152,208262,144
BLOCK: paypaluk.partner.top_cart.shortcut0.0003158,4320
BLOCK: head_rss0.00131105,896262,144
BLOCK: footer.newsletter0.0003158,3120
BLOCK: add.blog.footer0.0005178,8960
BLOCK: blog_tags0.0004463,6720
BLOCK: facebook_init0.0003160,8640
BLOCK: product.info0.00581176,128262,144
BLOCK: product.info.media0.00051211,4720
BLOCK: product.info.upsell0.0003174,912262,144
BLOCK: product.info.additional0.0003157,5680
BLOCK: product.description0.0003157,5840
BLOCK: product.attributes0.0002157,9840
BLOCK: product.info.addto0.001913,1600
BLOCK: product.info.addtocart0.001913,6800
BLOCK: product.info.options.wrapper0.001913,2000
BLOCK: product.info.options0.0004162,984262,144
BLOCK: html_calendar0.0003157,7040
BLOCK: product.info.options.wrapper.bottom0.002013,2320
BLOCK: product.clone_prices0.002113,6160
BLOCK: product.info.container10.0003157,9520
BLOCK: catalog.product.related0.0003171,688262,144
BLOCK: product.info.additional.recurring.schedule0.00051103,5840
BLOCK: product.info.extrahint.qtyincrements0.0003159,1440
BLOCK: paypal.partner.right.logo0.0003157,5280
BLOCK: productalert.price0.0003158,752262,144
BLOCK ACTION: productalert.stock -> prepareStockAlertData0.0004145,5520
BLOCK: googleoptimizer.control.script0.00041120,5520
BLOCK: product.info.simple0.0003170,752262,144
BLOCK: 0.00051118,3520
mage::dispatch::controller::action::catalog_product_view::layout_render0.1883100
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_before0.0002583,1920
Mage_Core_Model_Design_Package::getFilename0.00294347,5680
frontend/travel/travel/template/page/2columns-left.phtml0.172113,034,8803,407,872
frontend/base/default/template/page/html/head.phtml0.00691401,168262,144
DISPATCH EVENT:core_block_abstract_to_html_after0.0002573,1440
frontend/base/default/template/directory/js/optional_zip_countries.phtml0.0005165,496262,144
frontend/travel/travel/template/lightboxes/head.phtml0.00161114,6320
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Product_Image0.0000105,6560
frontend/travel/travel/template/page/html/header.phtml0.0018118,5040
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view.phtml0.091511,660,9441,572,864
CORE::create_object_of::Mage_Eav_Model_Mysql4_Entity_Attribute_Option_Collection0.0010657,6400
_LOAD_ATTRIBUTE_BY_CODE__0.0541217,744262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/type/default.phtml0.00911470,808524,288
frontend/travel/travel/template/catalog/product/price.phtml0.01666417,952524,288
DISPATCH EVENT:catalog_product_get_final_price0.0010170,2160
OBSERVER: catalogrule0.0010167,3360
locale/currency0.00101230,128262,144
frontend/travel/travel/template/catalog/product/view/addtocart.phtml0.00201201,7120
CORE::create_object_of::Mage_Paypal_Model_Express0.0001113,4080
CORE::create_object_of::Mage_PaypalUk_Model_Express0.0001113,6560
frontend/travel/travel/template/lightboxes/media.phtml0.0020117,8560
CORE::create_object_of::Mage_Catalog_Model_Resource_Eav_Mysql4_Product_Link_Product_Collection0.0004217,7520
__EAV_COLLECTION_BEFORE_LOAD__0.0013242,064262,144
__EAV_COLLECTION_LOAD_ENT__0.0432271,2240
__EAV_COLLECTION_AFTER_LOAD__0.0025258,5680
DISPATCH EVENT:catalog_product_upsell0.0009137,6240
OBSERVER: bundle_observer0.0009235,0320
DISPATCH EVENT:catalog_product_collection_load_after0.0016154,7600
frontend/travel/travel/template/catalog/product/list/related.phtml0.013512,7680
frontend/travel/travel/template/catalog/category/seria_wydawnicza.phtml0.0032169,0640
frontend/travel/travel/template/callouts/left_col.phtml0.00191132,0960
CACHE_URL0.01411501,816524,288